انجمن گلف NCGU
بانوی وزنه بردار ایران:

حس كردم در وزنه برداری موفق تر از پرتاب دیسك هستم

حس كردم در وزنه برداری موفق تر از پرتاب دیسك هستم

به گزارش انجمن گلف وزنه بردار دسته 87 كیلوگرم بانوان اظهار داشت: ازپرتاب دیسك به وزنه برداری آمدم چون حس كردم بیشتر می توانم موفق باشم و اصلا از حضور در وزنه برداری پشیمان نیستم.


پریسا جهانفكریان در گفت و گو با ایسنا در باره ی وضعیت تمرینی خود در شرایط قرنطینه بیان نمود: با عنایت به این كه باشگاه ها تعطیل هستند و شرایط هم برای رفتن به بیرون از خانه مناسب نمی باشد ازاین رو تمرینات بدنسازی را در خانه انجام می دهم تا آمادگی بدنی ام حفظ كنم و وقتی شرایط مساعد شد با قدرت به تمرینات وزنه برداری برگردم.
ملی پوش دسته 87 كیلوگرم ایران در پاسخ به این پرسش كه با عنایت به سختی تمرینات وزنه برداری از حضور در این رشته پشیمان نشده است، خاطرنشان كرد: خیر به هیچ وجه. هر كاری سختی های خودش را دارد و مهم این است با علاقه كارمان را دنبال نماییم.
وی در مورد اینكه قبل از وزنه برداری در چه رشته ای فعالیت می كرد، اظهار داشت: من قبلا در پرتاب دیسك فعالیت می كردم و با عنایت به فیزیك بدنی ام تصمیم گرفتم وارد وزنه برداری شوم. حس كردم در وزنه برداری بیشتر می توانم موفق تر باشم و پیشرفت كنم.
جهانفكریان در باره ی تأثیر نظارت اكبری خورشیدی بر تمرینات بانوان وزنه بردار اظهار داشت: آقای خورشیدی تجربه 30 ساله دارد و حضورش شانس بزرگی برای ما بود چون سبب شد از همه لحاظ برای رقابت آماده شویم.
ملی پوش وزنه برداری ایران در پاسخ به این پرسش دیگری در خصوص اینكه. به خداحافظی از وزنه برداری فكر كرده است یا خیر تصریح كرد: هنوز به این نقطه نرسیدم كه به خداحافظی فكر كنم و تمام تمركزم بر این است كه افزایش ركورد داشته باشم و به مدال برسم.
او با اشاره به اینكه نتوانستند در مسابقات غرب شركت نمایند، اظهار داشت: دو، سه روز مانده به اعزام ما به مسابقات غرب آسیا، پروازها به علت شیوع كرونا لغو شد. ازاین رو ما هم نتوانستیم عازم مسابقات شویم. در حالیكه شانس كسب مدال بودیم این رقابتها را از دست دادیم.
بانوی وزنه بردار ایران در مورد اینكه احتمال دارد تغییر وزن بدهد یا خیر اظهار داشت: خیر. وزن من همان 87 كیلوگرم است و دیگر در این دسته وزنی جا افتاده ام.1399/01/28
13:47:33
5.0 از 5
3097
تگهای خبر: باشگاه , تمرین , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد