انجمن گلف NCGU

نخستین جلسه هیات اجرایی كمیته ملی المپیك

نخستین جلسه هیات اجرایی كمیته ملی المپیك

انجمن گلف: در نخستین جلسه هیات اجرایی كمیته ملی المپیك در سال جدید مقررشد برنامه ریزی برای پشتیبانی از فدراسیون های المپیكی صورت گیرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی كمیته ملی المپیك، كیكاووس سعیدی دبیركل كمیته ملی المپیك درباب نخستین جلسه سال جاری اعضای هیات اجرایی و موارد مورد بحث دراین نشست اظهار داشت: در ابتدای پنجاه و دومین نشست هیات اجرایی كمیته ملی المپیك كه با حضور اكثریت اعضا در محل سالن جلسات كمیته انجام شد گزارشی از كارهای سال قبل هیات اجرایی كه با برگزاری ۲۵ جلسه و صدور ۲۵۱ مصوبه همراه بود ارائه دادم و اعلام كردم كه خوشبختانه ۹۰ درصد مصوبات، اجرایی و عملیاتی شده است. ضمن اینكه ۲۲ رئیس فدراسیون كه عموما از رشته های المپیكی هم بودند با حضور در جلسات هیات اجرایی مسائل، مشكلات و همین طور گزارش عملكردشان را مطرح نموده و اعضای هیات اجرایی نیز نسبت به رفع مشكلات و مرتفع نمودن خواسته هایشان اقدامات لازم را به عمل آوردند.

وی افزود: اعضای هیات اجرایی در سال قبل ضمن بازدیدهای میدانی از اردوها و فدراسیون های مختلف ۱۴ نشست را نیز در محل فدراسیوهای ورزشی و با حضور اعضای هیات رئیسه فدراسیوها مربوطه برگزار كردند. ضمن آنكه تعهدات مالی كمیته نسبت به فدراسیون ها به صورت صد درصد در سال ۹۸ محقق شد.

سخنگوی كمیته ملی المپیك تصریح كرد در ادامه نشست اعضا به بحث و بررسی پیرامون برنامه های سال جاری ورزش ایران كه تحت تاثیر شیوع بیماری كرونا قرار گرفته است پرداختند. چالش های به وجود آمده برای رشته های المپیكی، عدم برگزاری مسابقات كسب سهمیه المپیك و همین طور راه های برون رفت از این چالش از مهم ترین مباحث مطروحه در این بخش بود كه مقرر شد تا مسئولان كاروان اعزامی ایران به المپیك ۲۰۲۰ و نمایندگان هیات اجرایی طی سلسله نشست هایی با روسا و كادر فنی فدراسیون های المپیكی به بررسی برنامه های پیش روی این فدراسیون ها و حمایت كمیته ملی المپیك از آنان تا زمان اغاز بازی ها بپردازند.

سعیدی در ادامه اضافه كرد: بحث و بررسی بودجه و جدول منابع و مصارف كمیته دستور جلسه بعدی اعضای هیات اجرایی بود كه طی آن مقرر شد روند كارهای مالی، پشتیبانی و حمایتی كمیته از برنامه های فدراسیون ها شامل برگزاری اردو و اعزام ها مربوط به كاروان اعزامی به المپیك همانند سال قبل با قدرت ادامه یابد.

او در آخر اظهار داشت: همگان می دانند كه كشور امسال با محدودیت های مالی چشمگیری روبروست و بالطبع جامعه ورزش نیز می بایست درك متقابلی نسبت به این مساله و آمادگی لازم برای وفق دادن شرایط با محدودیت های منابع دولتی داشته باشد. البته تلاش كمیته ملی المپیك بر این است كه در بحث حمایت های مالی افزایش نسبی نسبت سنوات گذشته داشته باشد اما این مساله منوط به میزان دریافتی ما از خزانه و سازمان برنامه و بودجه خواهد بود.

منبع:

1399/01/25
23:35:46
5.0 از 5
3046
تگهای خبر: المپیك , بازی , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد