انجمن گلف NCGU
بانوی ركابزن ایران:

كرونا برنامه هایم را به هم ریخت

كرونا برنامه هایم را به هم ریخت

به گزارش انجمن گلف بانوی ملی پوش دوچرخه سواری اظهار داشت: شیوع ویروس كرونا و كنسل شدن مسابقات، تمام برنامه ریزی من را به هم ریخت و مسابقات زیادی را از دست دادم.


فرانك پرتوآذر در گفت و گو با ایسنا درباره ی لغو مسابقات دوچرخه سواری كوهستان قهرمانی جهان به سبب شیوع ویروس كرونا بیان كرد: من برای حضور در این مسابقات برنامه ریزی كرده بودم و این كه مسابقات كنسل شد برای من اتفاق خوبی نبود. مسابقات مانند پله های پیشرفت هستند و اگر در مسابقات شركت نكنیم روند پیشرفت هم كند می شود. البته این مساله ای است كه برای كل جهان اتفاق فتاده است و من نمی توانم كاری انجام دهم. به من اطلاع داده اند كه مسابقات قهرمانی جهان یا در ماه سپتامبر برگزار می گردد و یا این كه به سال ۲۰۲۱ موكول می شود. بدین جهت تلاش كردم برنامه خودرا به شكلی تطبیق دهیم كه اگر از آخر مرداد ماه مسابقه ای انجام شد حداقل در یك یا دو كاپ جهانی حضور داشته باشم.
او افزود: برنامه ای كه برای خودم در سال ۹۹ آماده كرده بودم خیلی بهتر از سال ۹۸ بود اما ویروس كرونا و لغو مسابقات تمام برنامه ریزی من را به هم ریخت و دو، سه روز زمان برد تا بتوانم ذهنم را جمع و جور كنم و مطابق شرایط برنامه ریزی دیگری انجام دهم. برنامه جدیدم را با مربی ام چك كردم و تلاش می كنم خودم را آماده كنم تا اگر از شهریورماه مسابقه ای انجام شد در آن شركت كنم.
پرتوآذر در پاسخ به این پرسش كه در شرایط قرنطینه چگونه تمرین می كند؟ اظهار داشت: من بیش تر تمریناتم را در خانه انجام می دهم و به صورت انفرادی تمرین می كنم. قبلا جاده هایی بود كه گروهی در آنها تمرین می كردیم اما چون الان انفرادی تمرین می كنم نمی توانم آنجا بروم و خطرناكست. تا جایی كه بتوانم تلاش می كنم ریسك نكنم كه بیرون از خانه بروم و خدایی نكرده برای خودم و خانواده ام ایجاد خطر نكنم.
بانوی ركابزن ایران در پاسخ به این پرسش كه حضور در چند مسابقه را برنامه ریزی كرده بودید كه به سبب شیوع ویروس كرونا آنها را از دست دادید؟ اشاره كرد: دو مسابقه در آخر سال ۹۸ برگزار می شد كه آنها كلا كنسل شدند. از نیمه اردیبهشت ماه هم قرار بود در مسابقات اروپایی شركت كنم. در كل تا نیمه تیرماه ۴ تا ۵ مسابقه همچون قهرمانی جهان را از دست داده ام و حالا باید دید تكلیف بقیه مسابقات چه می شود.
وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براین كه حضور در قرنطینه برای ورزشكار حرفه ای مانند او كه دائما در تمرین و مسابقه بود سخت نیست؟ اشاره كرد: نكته ای كه در مورد زندگی ورزشكاران حرفه ای وجود دارد این است كه عادت كرده اند نظم و برنامه ریزی خاصی برای خود داشته باشند بدین جهت اوایل قرنطینه سخت بود چون بسیاری از برنامه هایم به هم ریخت و مسابقات زیادی را هم از از دست دادم. اما در نهایت اهتمام كردم با برنامه ریزی فرصت را از دست ندهم و پیشرفت كنم. طبق برنامه ام كار كردم و تا الان كم نگذاشته ام اما مساله مهم، برگزار شدن مسابقات است.
دارنده مدال برنز آسیا در آخر اظهار داشت: امیدوارم شرایط بهبود پیدا كند و همه مردم به روال عادی زندگی خود برگردند. آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران دارم و امیدوارم دیگر خبری از درگذشت هموطنان مان نباشد.
منبع:

1399/01/24
15:06:24
5.0 از 5
3198
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد