انجمن گلف NCGU

فروش 47500 بلیت داربی تا این لحظه، پرسپولیسی ها بیشتر خریده اند

فروش 47500 بلیت داربی تا این لحظه، پرسپولیسی ها بیشتر خریده اند

به گزارش انجمن گلف مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه های سراسر كشور با اشاره به فروش ۴۷ هزار و ۵۰۰ بلیت الكترونیكی برای بازی داربی اظهار داشت: تا این لحظه هواداران پرسپولیس با خرید ۲۴ هزار و ۵۰۰ بلیت بیشترین آمار فروش بلیت داربی را به خود اختصاص داده اند.علی اصغر انتظار خیر در گفتگو با ایسنا، درباره میزان فروش بلیت داربی تا این لحظه اظهار نمود: طی چهار روز كه سامانه بلیت فروشی الكترونیكی فعال بوده تا این لحظه ۴۷ و هزار و ۵۰۰ بلیت برای داربی فروخته شده كه از این میزان هواداران پرسپولیس با خرید ۲۴ و هزار و ۵۰۰ بلیت از هواداران استقلال (كه تا این لحظه ۲۳ هزار بلیت تهیه كرده اند) جلوتر هستند.

وی اظهار داشت: برای داربی در مجموع ۵۷ هزار بلیت فروخته خواهد شد و هواداران تا ساعت ۶ بامداد روز یكشنبه فرصت دارند نسبت به تهیه بلیت داربی اقدام نمایند. البته اگر امروز این میزان بلیت به فروش برسد سامانه بلیت فروشی بسته خواهد شد و دیگر بلیت فروشی نخواهیم داشت. به هواداران هر تیم ۲۸ هزار و ۵۰۰ بلیت فروخته خواهد شد، ازاین رو در صورت تكمیل ظرفیت بلیت فروشی برای هر تیم سامانه بلیت فروشی برای آن تیم بسته خواهد شد.

انتظار خیر افزود: به هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس بخصوص هواداران شهرستانی سفارش اكید می نماییم كه تحت هیچ شرایطی امكان فروش بلیت در محل ورزشگاه آزادی وجود ندارد و كسانی كه مبادرت به تهیه بلیت الكترونیكی نكنند از جلوی درب ورزشگاه اجازه ورود به آنها داده نخواهد شد. ضمن این كه هواداران دو تیم حتما كارت ملی و پرینت بلیت خویش را برای ورود به ورزشگاه به همراه داشته باشند.

وی در پاسخ به این پرسش كه درب ورزشگاه آزادی فردا از چه زمانی باز خواهد شد، اظهار نمود: این كه هواداران از چه ساعتی می توانند وارد ورزشگاه شوند هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است اما آن چه به ما اعلام نمودند تا این لحظه، ۸ بامداد است.

مدیر سامانه بلیت فروشی الكترونیكی در انتها اظهار داشت: كسانی كه برای این بازی و بازی های قبل مبادرت به تهیه بلیت كردند و متاسفانه موفق به خرید بلیت نشدند نگرانی برای بارگشت پول خود نداشته باشند. البته قرار بود در بازی های قبلی پول هواداران تا ۴۸ ساعت به حساب آنها واریز شود كه متاسفانه در این زمینه تا حدودی كوتاهی شده است. به هر صورت ما لیست كسانی كه پول اضافی پرداخت كردند یا موفق به تهیه بلیت پس از واریز پول نشدند، در سامانه داریم و بزودی پول ها به حساب خریداران واریز خواهد شد.

منبع:

1398/06/30
19:59:09
5.0 از 5
4645
تگهای خبر: استقلال , بازی , پرسپولیس , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد