انجمن گلف NCGU

تشكیل تیم فوتبال ۷ نفره بانوان

تشكیل تیم فوتبال ۷ نفره بانوان

به گزارش انجمن گلف رئیس انجمن فوتبال 7 نفره اظهار داشت: برای حضور در بازی های پارالمپیك به دنبال تشكیل تیم بانوان هستیم.مصطفی الهی نسب در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: متاسفانه به سبب شیوع ویروس كرونا مسابقات قهرمانی جهان فوتبال ۷ نفره كه قرار بود اردیبهشت به میزبانی ایتالیا اجرا شود لغو و به آبان ماه موكول شد. البته این كه مسابقات جهانی فوتبال هفت نفره در آبان اجرا شود یا خیر، بستگی به وضعیت ویروس كرونا دارد كه تا آن زمان این بیماری از بین رفته باشد.

وی اظهار داشت: از زمانی كه ویروس كرونا در كشور شیوع پیدا كرده مدت دو ماه است كه اردوی تیم ملی فوتبال ۷ نفره تعطیل شده و ما مجبوریم بوسیله كانال تمرینات تكنیكی و تاكتیكی را به بازیكنان ارائه دهیم تا از نظر بدنی چار افت نشود.

رئیس انجمن فوتبال ۷ نفره اشاره كرد: چون دقیقا نمی دانیم تا كی درگیر این ویروس هستیم، چاره ای نداریم تمرینات بازیكنان را از منزل پیگیری نماییم تا بعد از اختتام این بیماری بازیكنان به سبب تعطیلی اردوها تحت فشار تمرینات قرار نگیرند.

این بهترین روشی است كه می توانیم بازیكنان را برای مسابقات آینده آماده نماییم.

وی درباره وضعیت تیم برای حضور در بازی های پارالمپیك اظهار داشت: ما تا ۲۰۲۴ امكان حضور در بازی های پارالمپیك را نداریم و یكی از دلیلهای عدم حضور این تیم در بازی های پارالمپیك نداشتن تیم ملی فوتبال بانوان است. البته نه فقط ایران بلكه تمام تیم های فوتبال هفت نفره دنیا دارای تیم فوتبال بانوان نیستند و یكی از شروط كمیته بین المللی پارالمپیك برای بازگشت باردیگر این تیم به پارالمپیك تشكیل تیم فوتبال بانوان است.

الهی نسب اشاره كرد: برای تشكیل تیم فوتبال بانوان منتظر ابلاغیه از طرف كمیته بین المللی پارالمپیك هستیم تا با راه اندازی تیم فوتبال بانوان در آینده مشكلی برای حضور در پارالمپیك نداشته باشیم.

وی در آخر اظهار داشت: باتوجه به تغییر رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان منتظر تصمیمات جدید اسبقیان هستیم تا پس از كاهش التهاب این ویروس كار خودرا شروع نماییم.

منبع:

1399/01/17
23:50:53
5.0 از 5
2904
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد