انجمن گلف NCGU
دختر پرستار و وزنه بردار ایران:

تا اختتام كرونا خدمت رسانی می كنم

تا اختتام كرونا خدمت رسانی می كنم

به گزارش انجمن گلف بانوی وزنه بردار و پرستار ایران اظهار داشت: اگر بگویم از كرونا نمی ترسم دروغ است اما تا اختتام شیوع ویروس كرونا سركار می روم و خدمت رسانی می كنم.پوپك بسامی كه عضو نخستین تیم ملی وزنه برداری بانوان ایران است و در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان هم وزنه زد، در گفتگو با ایسنا در مورد فعالیت خود بعنوان پرستار در بحران شیوع ویروس كرونا بیان كرد: من در درمانگاه مجموعه ورزشی آزادی مشغول هستم و بیشتر مراجعه كنندگان ما ورزشكاران بودند اما خدا را شكر اردوها تعطیل شد و همه چیز تحت كنترل در آمد. البته ما حتی ایام عید هم تعطیل نبودیم و من هم خودم را در ساعات غیر كاری قرنطینه كردم و حتی به دیدن پدر و مادرم هم نرفتم.

او در پاسخ به این پرسش كه از میان قشر ورزشكار، كسانی بودند كه مبتلا به كرونا شده باشند، اشاره كرد: ورزشكار مشكوك به كرونا داشتیم كه خدا را شكر پاسخ تست ها منفی بود اما از میان همكارانم كسانی بودند كه به ویروس كرونا مبتلا شدند.

بسامی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینكه خودش یا خانواده اش نگرانی بابت مبتلاشدن به ویروس كرونا ندارند؟ اشاره كرد: اگر بگویم از كرونا نمی ترسم و خانواده ام نگران نیستند دروغ است. خانواده ام بخصوص مادرم خیلی نگران هستند. مادرم با كوچكترین خبری در مورد بیمار شدن كادر درمانی با من تماس می گیرد و با گریه از من می خواهد مراقب خودم باشم. با این وجود من سركار می روم و می خواهم تا اختتام شیوع ویروس كرونا ان شاءالله خدمت رسانی كنم.

بانوی وزنه بردار ایران در مورد همكاری كردن مردم برای شكسته شدن زنجیره ویروس كرونا اظهار داشت: امیدوارم مردم رعایت نمایند چون هنوز درگیر این ویروس هستیم. می دانم این حرفم خیلی تكراریست اما واقعا در خانه ماندن و رعایت نكات بهداشتی موجب شكسته شدن این زنجیره می شود.

او در مورد انجام تمرینات وزنه برداری خود نیز اشاره كرد: متاسفانه تمرینات وزنه برداری من بسیار كم شده است و خیلی دلم برای تمرینات تنگ شده است. البته باشگاه ها هم تعطیل شده است و كلا تمرینات همه ورزشكاران كم شده و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. اما برنامه های زیادی برای آینده وزنه برداری خودم دارم و فقط منتظرم شیوع ویروس كرونا تمام شود و خیلی محكم و جدی پیگیر تمریناتم شوم.

منبع:

1399/01/15
21:19:21
5.0 از 5
3208
تگهای خبر: باشگاه , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد