انجمن گلف NCGU
المپیك توكیو در سال ۲۰۲۱ با نام ۲۰۲۰

المپیك پاریس عقب نمی افتد

المپیك پاریس عقب نمی افتد

انجمن گلف: در صورتیكه مقرر است المپیك 2020 توكیو با یكسال تعویق و در سال 2021 اجرا شود اما قرار نیست عنوان آن از المپیك 2020 توكیو به المپیك 2021 تغییر پیدا كند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در صورتیكه قرار بود المپیك ۲۰۲۰ توكیو از سوم مردادماه سال جاری آغاز شود اما در نهایت باتوجه به شیوع ویروس كرونا در كشورهای مختلف دنیا و درخواست تعویق رقابت های المپیك، در نهایت كمیته بین المللی المپیك (IOC) تصمیم گرفت با تعویق یك ساله المپیك توكیو موافقت كند.
در همین راستا كمیته بین المللی المپیك به كمیته های المپیك كشورهای مختلف اعلام نموده است كه حتما از عنوان المپیك ۲۰۲۰ توكیو استفاده كنند؛ این كمیته بین المللی تاكید كرده كه عنوان المپیك ۲۰۲۰ توكیو تغییر نكرده است و حق استفاده از عنوان المپیك ۲۰۲۱ توكیو وجود ندارد.
گفتنی است هرچند تا كنون سه دوره برگزاری رقابت های المپیك به سبب جنگ های جهانی اول و دوم لغو شده است، اما برای نخستین بار است كه شاهد تعویق یك دوره از رقابت های المپیك هستیم.
المپیك ۲۰۲۴ پاریس چه سالی برگزار می شود؟
در مورد زمان برگزاری المپیك ۲۰۲۴ پاریس نیز باید اشاره كرد كه برمبنای تصمیم اتخاذ شده از طرف كمیته بین المللی المپیك، المپیك ۲۰۲۴ پاریس در همان زمان مقرر برگزار می شود؛ بدین سبب برای نخستین بار فاصله زمانی برگزاری دو المپیك (المپیك توكیو تا المپیك پاریس) سه سال خواهد بود.
منبع:

1399/01/10
23:16:54
5.0 از 5
3242
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد