انجمن گلف NCGU

دردسر دوومیدانی كاران ایرانی در خارج

دردسر دوومیدانی كاران ایرانی در خارج

انجمن گلف: انتشار كرونا و لغو پروازهای بین المللی سبب شده تا فدراسیون دوومیدانی امكان ارسال ارز برای سه ورزشكار ایران كه در اردوی خارجی به سر می برند را نداشته باشد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، فدراسیون دوومیدانی بهمن ماه سال ۹۸، سه دوومیدانی كار ایران را به اردوی برون مرزی اعزام كرد. هدف از اردوی سه ماهه آماده سازی این ورزشكاران برای كسب سهمیه المپیك توكیو بود ازاین رو كیوان قنبرزاده(پرش ارتفاع) را به روسیه و بهنام شیری و حسین رسولی( پرتاب دیسك) را به بلاروس فرستاد.
شیوع كرونا در جهان و محدودیت پروازهای بین المللی، فدراسیون دوومیدانی را برای تأمین مالی این ورزشكاران با چالش مواجه كرده است. از آنجایی كه ایران با تحریم های بانكی مواجه می باشد، فدراسیون مبالغ ارزی را از راه پروازهایی كه به كشورهای روسیه و بلاروس انجام می شد برای ورزشكاران خود ارسال می كرد اما لغو پروازها سبب شده تا دیگر امكان ارسال ارز وجود نداشته باشد در نتیجه آنها مجبور به استفاده و مدیریت مبالغی هستند كه پیش از این برایشان ارسال شده است.
پژمان معتمدی، سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی در اینباره به ایسنا اظهار داشت: شرایط خاصی پیش آمده و فعالیت ها، عملكردهای اجرایی، برنامه ریزی های تمرینی و سیاست های فدراسیون ها گرفتار مشكل شده است. شیوع این ویروس كلیه تعاملات بین كشورها را با چالش مواجه كرده است، خیلی از پروازها قطع شده اند و تعدادی از كشورها درگیر قرنطینه هستند. با محدودیت پروازها امكان مبادله ارز برای ورزشكارانی كه در اردوهای خارجی به سر می برند با مشكل روبرو شده است، امكان ارسال ارز مقدور نیست و با محدودیت های بسیاری همراه می باشد بنابراین ورزشكاران عموما از پس انداز ارزی كه در ابتدای سفر و مبلغی كه حدودا در اواسط اردو برایشان ارسال شده استفاده می نمایند و این مورد همراه با محدودیت پروازها برای بازگرداندن ورزشكاران حاضر در اردوهای خارجی مزید بر علت شده است.1399/01/10
13:55:59
5.0 از 5
3362
تگهای خبر: المپیك , برند , تمرین , سفر
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد