انجمن گلف NCGU

درخواست عجیب یك باشگاه از سواركاران در وضعیت شیوع ویروس كرونا

درخواست عجیب یك باشگاه از سواركاران در وضعیت شیوع ویروس كرونا

انجمن گلف: تعدادی از اعضای باشگاه سواركاری و چوگان شهدا می گویند كه این باشگاه با وجود شیوع ویروس كرونا از اعضا در خواست كرده كه به باشگاه رفته و قرارداد پانسیون اسب را در سال نود و نه امضا كنند در غیر این صورت باشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال نگهداری اسب ها ندارد.


تعدادی از اعضای باشگاه دولتی سواركاری و چوگان شهدا(قصرفیروزه) تهران در گفتگو با ایسنا، درباره اجبار بعضی از اعضای باشگاه برای بستن قرارداد جدید در سال 99 با وجود شیوع ویروس كرونا گفتند: این مجموعه یك باشگاه با دو كاربری است كه قسمتی از كاربران آن عضوی از فدراسیون سواركاری هستند و بخش دیگر زیرمجموعه ی فدراسیون چوگان محسوب می شوند.
سواركاران ادعا كردند: همزمان با بیان شیوع ویروس كرونا و ابلاغ عدم حضور در اماكن عمومی و تردد غیرضروری كه از طرف وزارت ورزش و حتی فدراسیون های مختلف ابلاغ گردیده است این باشگاه مبادرت به ارسال پیام یا تماس با مالكان برای عقد قرارداد پانسیون اسب ها برای سال ۱۳۹۹ كرده است. متاسفانه پیام هایی درباب تعیین تكلیف وضعیت اسب ها از طرف باشگاه آمده در خصوص اینكه در صورتیكه مالكان نسبت به عقد قرارداد اقدام ننمایند، از مجموعه اخراج خواهند شد.
مالكان اسبها در ادامه مدعی شدند: باشگاه اعلام نموده در صورتیكه مالكان قرارداد را امضا و تایید نكنند باشگاه هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال سلامت و نگهداری اسب های مالكان نخواهد داشت و در این شرایط اعضا نگران اسب های خود هستند در شرایطی كه بنا به ابلاغیه ی مدیركل ورزش استان تهران، لازم است همه ی كارهای باشگاه های سواركاری تعطیل شده و حتی از تردد مالكین اسب ها نیز ممانعت به عمل آید. لازم است تهدید كتبی و تلفنی صورت گرفته، به خصوص در مورد مالكان اسب های پرشی، به مقامات باخبر و مرتبط جهت بررسی و رسیدگی فوری، منعكس شود خصوصاً در شرایط كنونی كه هم مخاطرات جانی برای مالكان و اشاعه ی ویروس كرونا وجود دارد و هم امنیت و سلامت اسب های پرشی مجموعه، تهدید می شود.
منبع:

1399/01/09
00:00:04
5.0 از 5
3340
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد