انجمن گلف NCGU
باخ:

۳ هفته دیگر تكلیف مسابقات انتخابی المپیك مشخص می شود

۳ هفته دیگر تكلیف مسابقات انتخابی المپیك مشخص می شود

انجمن گلف: توماس باخ اعلام نمود تا 3 هفته دیگر تكلیف برگزاری ادامه مسابقات كسب سهمیه المپیك و تاریخ دقیق المپیك مشخص می شود.‍ ‍ به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از كمیته ملی المپیك، توماس باخ رئیس كمیته بین المللی المپیك (IOC) بامداد امروز (جمعه) با برگزاری ویدئو كنفرانس با كمیته های ملی المپیك كشورهای مختلف، به تشریح وضعیت بازی های توكیو۲۰۲۰ بعد از تصمیم به تعلیق این بازی ها برای جلوگیری از شیوع ویروس كرونا پرداخت.

پیمان فخری، رئیس مركز نظارت بر تیم های ملی ایران كه به نمایندگی از كمیته ملی المپیك ایران بامداد امروز در این ویدئو كنفرانس حضور داشت درباب بحث های مطرح شده در این جلسه تصویری اظهار داشت: نخستین و مهم ترین بحث مطرح شده درباب سهمیه ها بود كه باخ اعلام نمود كلیه سهمیه های كسب شده توسط كشورها تا این تاریخ توسط IOC به قوت خود باقی و برنامه ریزی جهت برگزاری رویدادهایی مربوط به باقی سهمیه ها تا سه هفته آینده توسط كارگروهی از كمیته بین المللی المپیك با فدراسیون های جهانی هر رشته تدوین و ارسال می شود.

او اضافه كرد: بحث بعدی تاریخ برگزاری بازی های المپیك در سال ۲۰۲۱ (نام این بازی ها همچنان المپیك توكیو ۲۰۲۰ خواهد بود) توسط كارگروهی دیگر بود كه تا سه هفته آینده مشخص خواهد شد.

فخری در ادامه اظهار داشت: رصد مسابقات جهانی، لیگ های حرفه ای و رویدادهای قاره ای سال آینده هم مورد ارزیابی این كارگروه خواهد بود كه نسبت به تغییر تاریخ، لغو برخی مسابقات بین المللی با فدراسیون های جهانی نیز ارتباط خواهند گرفت و سپس نسبت به تعیین بهترین تاریخ برای برگزاری بازی ها اقدام خواهد شد. كلیه برنامه های المپیك سولیداریتی كه جهت بازی های ۲۰۲۰ طراحی و اعلام شده بود تا زمان برگزاری بازی ها یعنی ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت كه شامل پرداخت حقوق قهرمانان و دیگر برنامه هاست.

او درانتها اظهار داشت: كلیه هزینه های صورت گرفته توسط كشورها به قوت خود باقی و تضمین می شود. همین طور تمام سر رسیدهای پرداخت تا اطلاع ثانوی تعلیق است بدین سبب رزرو هتل ها، بلیت ها و قراردادهای فی درخلال خطوط هواپیمایی و همین طور هزینه های پرداختی برای سال آینده لحاظ خواهد شد.

منبع:

1399/01/08
23:38:10
5.0 از 5
3332
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد