انجمن گلف NCGU
دبیركل كمیته ملی پارالمپیك:

تعویق پارالمپیك ۲۰۲۰ فرصت خوبی برای ماست

تعویق پارالمپیك ۲۰۲۰ فرصت خوبی برای ماست

به گزارش انجمن گلف هادی رضایی اظهار داشت: تغییر زمان برگزاری بازی های پارالمپیك 2020 توكیو فرصت خوبی است تا با آرامش و بدون استرس برنامه ریزی جامع و خوبی را برای پارالمپیك 2021 در ستاد بازی ها تدوین نماییم.هادی رضایی، دبیركل كمیته ملی پارالمپیك در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: باتوجه به استرس و نگرانی كه به خاطر این ویروس در كشور به وجود آمده و ورزشكاران را از نظر آمادگی جسمانی و روانی تحت تاثیر گذاشته است، به تعویق افتادن بازی های پارالمپیك شرایطی را به وجود می آورد كه ورزشكاران در آرامش كامل و بدون دغدغه تمرینات خودرا پیگیری كنند.

وی اظهار داشت: البته با تعویق افتادن این بازی ها به مدت یك سال ما تصور می نماییم كه در ابتدای شروع برنامه ریزی برای بازی های پارالمپیك توكیو هستیم و ۱۸ ماه زمان داریم تا ورزشكاران خودرا برای چنین رویداد مهمی آماده نماییم. البته قبل از شروع هر برنامه ای منتظر دستورالعمل جدید از طرف فدراسیون های جهانی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی درباب سهمیه های كسب شده دارند و آیا امكان استفاده از سهمیه های قبلی وجود دارد یا باردیگر باید كسب سهمیه نماییم.

دبیر كل كمیته ملی پارالمپیك اشاره كرد: ما از امروز ۱۸ ماه زمان داریم تا با خیال راحت و بدون هیچ گونه استرس و فشاری برنامه های خودرا برای پارالمپیك ۲۰۲۱ توكیو تدوین و عملیاتی نماییم. البته قبل از تدوین هر دستورالعملی در ستاد بازی ها جلساتی را با روسای فدراسیون ها، انجمن ها و سرمربیان تیم ها خواهیم داشت تا آنها را مانند گذشته در جریان سیاست های پارالمپیك قرار دهیم.

وی پیرامون این پرسش كه به تعویق افتادن بازی های پارالمپیك آیا به نفع ورزشكاران بود یا خیر؟ اشاره كرد: هم اكنون تمام ورزشكاران دنیا درگیر ویروس كرونا هستند و این مساله در افت عملكرد آنها بی تاثیر نبود. به هر شكل ما تصور می نماییم ابتدای راه هستیم و پس از این كه شرایط كشور به حالت عادی برگشت برنامه ریزی خودرا آغاز خواهیم كرد.

رضایی درانتها درباره آغاز اردوهای پارالمپیكی پس از تعطیلات در حالت قرنطینه اظهار داشت: شروع تمرینات ورزشكاران پارالمپیكی در حالت قرنطینه زمانی بود كه ما فرصت كافی تا زمان برگزاری بازی های پارالمپیك توكیو نداشتیم، الان كه ۱۸ ماه تا شروع این بازی ها زمان داریم دیگر ضرورتی برای برگزاری اردوها به حالت قرنطینه وجود ندارد و پس از پیشگیری این ویروس و بازگشت كشور به حالت عادی در ستاد بازی ها با حضور مسئولان، روسای فدراسیون ها، انجمن ها و سرمربیان تیم ها سیاست های خودرا تدوین و اجرا خواهیم كرد.

منبع:

1399/01/07
22:46:02
5.0 از 5
3252
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد