انجمن گلف NCGU

مراسم رونمایی از لباس تیم اسكواش بانوان

مراسم رونمایی از لباس تیم اسكواش بانوان

انجمن گلف: مراسم رونمایی از البسه رسمی تیم اسكواش بانوان مهرسان با حضور رئیس فدراسیون اسكواش و تعدادی از هنرمندان، مدیران فرهنگی و ورزشی اجرا شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین؛ مسعود سلیمانی، رئیس فدراسیون اسكواش، با اشاره به ضرورت توجه و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش قهرمانی و حرفه ای و پشتیبانی از تشكیل تیم های ورزشی بانوان اظهار داشت: چه بسیارند انسان هایی فرهیخته، كه دغدغه آنان پویایی نسل جوان این سرزمین است و وجودشان انگیزه بخش متولیان عرصه ورزش است، چون این خدمت رسانی و ذوب در خدمت و خدوم بودن، انتظار همه كسانی است كه در این نظام مقدس اسلامی زندگی می كنند و از خادمین راستین و صادق خود توقع حمایت و زندگی سرشار از شادی و نشاط دارند. درود می فرستیم به كسانی كه در زمره این عاشقان راستین قرار دارند و با تشكیل تیم باشگاهی اسكواش بانوان در امتداد چشم انداز فدراسیون، ملی پوشان بانوان را حمایتی جانانه می كنند.
رئیس فدراسیون اسكواش اظهار داشت: ما از این تفكرات و این باشگاه و هر باشگاه و تفكر دیگری كه در راه ماموریت ستادی مان باشد قدردانی می نماییم.
در ادامه حسین رفیعیان، عضو هیات رئیسه فدراسیون اسكواش ضمن معرفی مجتمع فرهنگی و هنری مهرسان با اهداف حمایتی در حوزه فرهنگ و تربیت بدنی اظهار داشت: ما فعالیت های ما به صورت همه جانبه به امور فرهنگی و هنری و ورزشی اختصاص یافته است.
او افزود: به لحاظ گردنگیر ورود بخش خصوصی در ورزش قهرمانی و حرفه ای این موسسه توجه ویژه ای به این مساله و بویژه رشته اسكواش در مسابقات بین المللی و آسیایی دارد.

همچنین حنیفی سرپرست تیم اسكواش بانوان مهرسان اظهار داشت: ما امروز برای یك هدف مشترك اینجا هستیم و آن رشد اسكواش بانوان در ایران و در آسیا و جهان هست و برای این كار ما یك تیم حرفه ای و منسجم تشكیل داده ایم و در ادامه راه بر طبق استانداردهای بین المللی و حرفه ای برنامه ریزی و حركت خواهیم كرد.
گفتنی است فاطمه السادات حیدری، سرمربی تیم اسكواش بانوان مهرسان، هم اكنون سرمربی تیم ملی بانوان جمهوری اسلامی ایران نیز است و سوگل ثمودی، فرشته اقتداری، نرگس سلطانی، آیلی نیری، حانیه رفیعیان اعضای این تیم هستند.
در این مراسم مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسكواش، حجت اسلام ملكی مدیركل امور مجلس وزارت ارشاد، احمدی مدیر كل منابع انسانی وزارت ورزش و عسگری مدیر كل اجتماعی و فرهنگی وزارت علوم، عزیزی پور و شیرزاد دبیر و نایب رییس بانوان، و تعدادی از هنرمندان همچون هانیه توسلی، بازیگر سینما حضور داشتند.
255 43


منبع:

1398/06/12
14:38:24
5.0 از 5
4652
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد