انجمن گلف NCGU

لغو مسابقات جهانی كشتی آزاد فرنگی ناشنوایان

لغو مسابقات جهانی كشتی آزاد فرنگی ناشنوایان

انجمن گلف: رئیس انجمن كشتی ناشنوایان از لغو مسابقات جهانی كشتی آزاد فرنگی ناشنوایان در تمام رده های سنی به میزبانی تركیه آگاهی داد.


علیرضا رضایی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: با توجه به این كه تیم های ملی كشتی آزاد فرنگی در تمام رده های سنی قرار بود خردادماه در مسابقات جهانی حضور داشته باشند به سبب شیوع ویروس كرونا و پیشگیری این ویروس مسابقات جهانی كشتی آزاد فرنگی در تمام رده های سنی از طرف فدراسیون جهانی كنسل شد و به مهرماه موكول شد.
وی اظهار داشت: برای آماده سازی تیم های ملی كشتی آزاد فرنگی ناشنوایان در سال قبل پس از برگزاری انتخابی تیم ملی و مشخص شدن نفرات تیم ملی قرار بود دو مرحله اردوی آماده سازی برگزار نماییم كه به سبب شیوع ویروس كرونا متأسفانه اردوها لغو و به سال جدید موكول شد.
وی اظهار داشت: هم اكنون نیز هیچ برنامه ای تا مشخص شدن وضعیت این ویروس برای كشتی گیران آزاد فرنگی نداریم تا ببینیم از چه زمانی می توانیم اردوهای تیم های ملی كشتی آزاد فرنگی را در تمام رده های سنی برپا نماییم. البته تا زمان اعزام تیم به مسابقات جهانی 6 ماه فرصت داریم كه اگر شرایط به حالت عادی برگشت با جلسه ای كه با كادر فنی تیم ها در رده های سنی خواهیم داشت اهتمام داریم برنامه ریزی خوبی را برای آماده سازی تیم ها داشته باشیم.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا شش ماه زمان كافی برای آماده سازی تیم جهت شركت در مسابقات جهانی است یا خیر، اشاره كرد: در وهله اول سلامتی ورزشكاران برای ما دارای اهمیت است. ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم وضعیت این ویروس در كشور چگونه است و تا چه زمانی اردوها تعطیل خواهد بود. اساسا بعد از آن كه شرایط به حالت عادی برگشت در آن زمان بهتر می توانم بگویم كه در فرصت باقی مانده وضعیت تیم چگونه خواهد بود.
رضایی درانتها درباب وضعیت كشتی گیران ناشنوا پس از برگزاری انتخابی اظهار داشت: ما استعدادهای خوبی در كشتی ناشنوایان داریم كه اساسا با سرمایه گذاری روی این استعدادها می توانیم عملكرد خوبی را در مسابقات جهانی داشته باشیم. ما برنامه ریزی خوبی را برای آماده سازی تیم ملی كشتی آزاد فرنگی ناشنوایان داریم كه برای اجرای این برنامه ها باید شرایط را مورد ارزیابی قرار دهیم و سپس آنها را برای مسابقات جهانی آماده نماییم.
منبع:

1399/01/03
20:32:28
5.0 از 5
3342
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , سلامت , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد