انجمن گلف NCGU

شایعه مهندسی وزیر و وزارت خانه از فوتبال به دوومیدانی!

شایعه مهندسی وزیر و وزارت خانه از فوتبال به دوومیدانی!

به گزارش انجمن گلف روسای هیات های دوومیدانی به سازمان بازرسی كل كشور بابت تخلف در انتخابات فدراسیون دوومیدانی شكایت كردند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی در حالی چند روز پیش برگزار گردید كه هنوز تركش های آن به پیكره وزارت ورزش می خورد؛آن هم با برچسب "مهندسی شدن انتخابات". همه چیز از مصاحبه تند و آتشین مجید كیهانی بعد از این مجمع شروع شد. او كه با علی نژاد درگیری لفظی پیدا كرده بود در جمع خبرنگاران حاضر شد و از مهندسی شدن انتخابات گفت. از اینكه یك سری ها اصلا در جلسه نبودند اما رای داده اند! از اینكه برخی از رای ها را تلفنی گرفته اند و سر و ته این انتخابات باطل است. اولین گلایه و نخستین تیر در روشنایی!
شرایط كرونایی در كشور سبب شده بود تا خیلی ها گمان كنند كه انتخابات فدراسیون دوومیدانی برگزار نخواهد شد. حتی به همین بهانه بسیاری از روسای هیات ها در جلسه غایب بودند. حضور حداقلی اعضا (حتی پایین تر از حد نصاب دو سوم عضو) و البته دست و پا كردن الزامی چند عضو با نماینده و حتی به صورت تلفنی سبب شد تا سرانجام این مجمع برگزار و افشین داوری در یك انتخابات پر حرف و حدیث رئیس فدراسیون شود. در شرایط عادی به حد نصاب نرسیدن اعضای مجمع سبب لغو انتخابات خواهد شد اما این انتخابات هر طور كه بود برگزار گردید. این اولین گلایه معترضان و به خصوص كیهانی بود كه بلافاصله رسانه ای شد. رای فكس كردند تا مجمع به حد نصاب برسد!
برای رسیدن مجمع به حدنصاب كه 28 نفر بود، ظاهرا یك نفر كم بوده كه علی نژاد بعد از صحبت با رئیس هیات سیستان وبلوچستان او را راضی می كند تا رای خویش را از راه فكس ارسال كند! به عقیده آنها سیستان و بلوچستان، گیلان، قم و مركزی استان های پرخطر در بیماری كرونا بودند و برای رفع مشكل تردد آنها پیشنهاد شده بود كه رای خویش را فكس كنند. این در شرایطی است كه در همان مجمع ظاهرا علی نژاد خطاب به كیهانی گفته كه نگران نباشید، رای هیات سیستان به نفع شماست!
پای سازمان بازرسی به ماجرا باز می شود
محمدحسین صادقیان پور( رئیس هیات آذربایجان شرقی) و حسین فهیمی(رئیس هیات دوومیدانی آذربایجان غربی) در گفت و گوهایی جداگانه اعلام نموده اند كه هیچ نماینده ای از سوی آنها به مجمع معرفی نشده و اداره كل استان به صورت سرخود نماینده فرستاده است. در این انتخابات به علت غیبت روسا، نمایندگانی از جانب آنها رای خویش را به صندوق انداخته اند! صادقیان پور كه از این مورد اظهار بی اطلاعی می كرد اظهار داشت: «همه برنامه های ورزشی در سراسر كشور كنسل شده بود اما من نمی دانم چه اصراری به برگزاری مجمع انتخاباتی دوومیدانی بود؟ ما هم به تبعیت از سفارش های وزارت بهداشت و همینطور وزارت ورزش و جوانان كه از همه می خواهند برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس كرونا در خانه بمانند برای حفظ سلامتی خود و دیگران تصمیم گرفتیم در مجمع شركت نكنیم.»صادقیان پور و چاجی از تنظیم نامه اعتراضی به سازمان بازرسی خبر دادند.
تماس های مشكوك با روسا؛شكایت تان را پس بگیرید!
چاجی رئیس هیات دوومیدانی خراسان جنوبی از تماس هایی حرف می زند كه مضمونش این است: «شكایتی كه كردید را پس بگیرید.»او با اشاره به این مورد می گوید: «وقتی قرار بود پنجم اسفند مجمع عمومی برگزار گردد ما ۲۶ نفر از رؤسای هیأت های استانی در دو مرحله به فدراسیون نامه نوشتیم كه مجمع را به تعویق بیاندازند ولی دوستان پایشان را در یك كفش كردند كه انتخابات باید برگزار گردد. من شكایت خویش را به سازمان بازرسی كل كشور هم رسانده ام. در این مجمع اتفاقات عجیبی رخ داده است.»
رئیس هیأت دوومیدانی استان خراسان جنوبی در انتها اظهار داشت: «امروز تازه شروع جنگ است و رؤسای هیأت های استانی این مهندسی انتخابات را تحمل نمی كنند. از روز گذشته تا همین حالا بیشتر از ۵۰ نفر با من تماس گرفته اند كه شكایتت را پس بگیر ولی من كوتاه نمی آیم و مسؤلان باید حق من و سایر اعضای مجمع را بدهند.»
چرا مجمع به زمان دیگری موكول نشد؟
پژمان معتمدی دبیر فدراسیون در واكنش به این سؤال می گوید: «بحث انتخابات پیش از كرونا جدی شده بود. از طرفی وزارت بهداشت هم اعلام نموده كه تا اواخر اردیبهشت درگیر این ویروس هستیم و به تعویق انداختن انتخابات چیزی را حل نمی كرد. از آنجای كه در سال منتهی به المپیك هستیم برگزاری انتخابات دو ماه پیش از المپیك توجیه چندانی نداشت و عملكرد رئیس فدراسیون در صورتی بعد از المپیك می توانست ارزیابی شود كه زمان مناسب برای اجرای برنامه داشته باشد.» 256 43

1398/12/23
17:14:15
5.0 از 5
3931
تگهای خبر: المپیك , تیم , داور , سلامت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد