انجمن گلف NCGU
خسروی وفا:

خوشحالم چالش سرپرستی فدراسیون جانبازان و معلولان به پایان رسید

خوشحالم چالش سرپرستی فدراسیون جانبازان و معلولان به پایان رسید

به گزارش انجمن گلف رئیس كمیته ملی پارالمپیك اظهار داشت: خوشحالم كه امروز چالش دوره سرپرستی فدراسیون جانبازان و معلولان به پایان رسید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمود خسروی وفا درانتها مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین درباره برگزاری این مجمع باتوجه به شیوع ویروس كرونا اظهار نمود: من امروز میهمان مجمع بودم. همانطور كه علی نژاد گفت باتوجه به فاصله كم تا بازی های پارالمپیك توكیو و اهمیت نتایج این بازی ها، وزارت ورزش مجبور به برگزاری انتخابات بود تا شرایط برخی رشته ها كه خوب نبوده جبران شود. بدین سبب با حفظ دستورالعمل های بهداشتی این مجمع انجام شد.
وی ادامه داد: دوره ریاست حمید صمیمی در فدراسیون دو ساله شد و او تصمیم گرفت كه استعفا بدهد. كاش این اتفاق نمی افتاد. با این وجود خوشحالیم كه امروز چالش دوران سرپرستی رفع شد و به انتها رسید.
رئیس كمیته ملی پارالمپیك درانتها درباره درگذشت سیامند رحمان اظهار داشت: درگذشت این ورزشكار یك ضایعه بزرگ برای ورزش پارالمپیك دنیا بود. سیامند یك بعد قهرمانی داشت، اما بعد دیگرش رفتارهای او بود كه این ورزشكار را ماندگار و فراموش نشدنی كرد. وی در سال ۲۰۱۷ نیز بهترین ورزشكار جهان شده بود و این نكته در پیام رئیس كمیته بین المللی پارالمپیك آمده بود. معتقدم جایگزین سیامند هیچ وقت به وجود نخواهد آمد و باید یك الگویی مناسب برای ورزشكاران و جوانان باشد.
منبع:

1398/12/21
15:08:53
5.0 از 5
3462
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد