انجمن گلف NCGU

از سرگیری اردوی تیم ملی تیراندازی از سال جدید

از سرگیری اردوی تیم ملی تیراندازی از سال جدید

انجمن گلف: سخنگوی فدراسیون تیراندازی می گوید با شروع سال جدید اردوهای تیم ملی تیراندازی از سر گرفته خواهد شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، ملی پوشان تیراندازی پس از بازگشت از اردوی هانوفر آلمان قرار بود پس از چند روز استراحت به اردو بازگردند اما به سبب شیوع كرونا این اردوها تعطیل شد. در صورتیكه سرمربی تیم ملی تپانچه از فدراسیون درخواست كرده بود تا اردوهای تیم ملی با ورزشكاران محدود آغاز شود اما فدراسیون تیراندازی تصمیم گرفته است به جهت حفظ سلامتی ورزشكاران اردوها را تا آخر سال تعطیل كند.

تیراندازی ایران ۶ سهمیه المپیك دارد. نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه كرم زاده، هانیه رستمیان، مهیار صداقت و جواد فروغی اسامی ملی پوشان المپیكی ایران است كه هم اكنون از خانه اردوهای خودرا پیگیری می كنند.

ناصر رسولی در گفت و گو با ایسنا، در مورد تصمیم فدراسیون تیراندازی برای ادامه اردوی ملی پوشان المپیكی اظهار نمود: قرار شد فعلا تا آخر سال اردوها را به این علت كه ورزشكاران در شرایط ایمن باشند تعطیل نماییم. سایر رشته های ورزشی هم همین تصمیم را گرفته اند.

وی افزود: حالا نظر این است كه اردوها تا آخر سال ۹۸ تعطیل باشد. اگر شرایطی به وجود آید كه بتوانیم اردوها را برگزار نماییم به مربیان اطلاع می دهیم و اردوها را آغاز خواهیم كرد، اما فعلا اردوها تا آخر سال تعطیلست.

رسولی در پاسخ به این پرسش كه حالا ملی پوشان المپیكی در چه حالی هستند اظهار داشت: مربیان باتوجه به برنامه ای كه به ورزشكاران داده اند ازراه دور با آنها در تماس هستند. تمرینات آنها ازراه دور دنبال می شود و ورزشكاران تحت نظر مربیان هستند. بایستی آمادگی اولیه ورزشكاران حفظ شود تا به محض آغاز اردوها با قدرت بیشتر حاضر شوند.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این پرسش كه آیا تعطیلی اردوها تا اختتام تعطیلات نوروز (۱۴ / ۱۵ فروردین) ادامه خواهد داشت اظهار داشت: خیر، اینگونه نیست. اردوها را تا آخر سال تعطیل كردیم و اگر بتوانیم شرایطی را فراهم نماییم زودتر پذیرای ورزشكاران خواهیم بود. درغیر اینصورت در سال جدید اردوها را خواهیم داشت.
1398/12/20
18:14:55
5.0 از 5
3545
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد