انجمن گلف NCGU
نجمه خدمتی:

به كمبودها عادت كرده ایم

به كمبودها عادت كرده ایم

به گزارش انجمن گلف تیرانداز المپیكی ایران اظهار داشت: به كمبودها عادت كرده ایم اما بدون توجه به این اتفاق در هر مسابقه ای تلاش می نماییم تا بهترین اتفاقات را برای رشته تیراندازی رقم بزنیم.


نجمه خدمتی پس از مسابقات تیراندازی دانمارك در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: از عملكردی كه داشتم خیلی راضی هستم. توانستم ركوردهای خوبی را در این مسابقات بر جای بگذارم. با عنایت به فرصت كمی كه تا شروع المپیك باقی مانده باید به شكل بهتری تمرینات را دنبال كنم تا ركوردهایم را افزایش داده و بتوانم به فینال المپیك برسم.
ملی پوش تیراندازی با اشاره به مدت كم اردوی تیم ملی در هانوفر آلمان اظهار داشت: با وجود اینكه اردوی ما در هانوفر آلمان سه روز بیشتر نبود اما خوشبختانه توانستیم با تعداد فشنگ بالا به تمرین بپردازیم. ما همیشه به كمبودها عادت كرده ایم و بدون توجه به این اتفاق در هر مسابقه ای تلاش می نماییم تا بهترین اتفاقات را برای رشته تیراندازی رقم بزنیم.
خدمتی در پاسخ به این سؤال كه آیا در مدت كمی كه در هانوفر بودند توانستند سلاح های خویش را تجهیز كنند اظهار داشت: تجهیزاتمان را توانستیم به روز نماییم ولی فكر می كنم هنوز فشنگ ها نرسیده است.
دارنده سهمیه المپیك توكیو در مورد اردوی تیم ملی تیراندازی در شرایط شیوع ویروس كرونا اظهار داشت: هم اكنون بخاطر شرایط به وجود آمده (شیوع ویروس كرونا) تمرین نمی نماییم. مقرر است اردوی غیر حضوری را زیر نظر سرمربی تیم ملی الهام هاشمی داشته باشیم تا بتوانیم آمادگی تكنیكی و جسمی خویش را حفظ نماییم و از دست ندهیم. تمرین در خانه شامل آمادگی جسمی و تكنیكی است. با وسایل تیراندازی فقط حالت گیری و خشك تمرین خواهیم كرد.
خدمتی در مورد حضور در مسابقات جام جهانی هند كه مقرر است اواخر اسفند برگزار گردد اظهار داشت: راجع به حضور در این مسابقات اصلا چیزی نمی دانم. به خاطر كرونا مشخص نیست بتوانیم برویم. هم اكنون كه تمام پروازها حدودا لغو شده است.
صاحب مدال طلا و نقره بازی های آسیایی اینچئون در مورد آغاز اردوهای تیم ملی در سایه ویروس كرونا اظهار داشت: واقعا چیزی نمی توانم بگویم. نمی دانم باید چه كار كرد. همه چیز بستگی به شرایط دارد.
وی در مورد پیشبینی از عملكردش در المپیك توكیو اظهار داشت: اصلا قابل پیشبینی نیست. من تمام تلاش خویش را خواهم كرد تا بهترین نتیجه را در المپیك بگیرم.

منبع:

1398/12/13
13:49:09
5.0 از 5
3698
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد