انجمن گلف NCGU

بلاتكلیفی پاراتیراندازان برای اعزام به امارات

بلاتكلیفی پاراتیراندازان برای اعزام به امارات

به گزارش انجمن گلف علیرغم این كه تیم ملی تیراندازی معلولان قرار بود برای كسب سهمیه پارالمپیك 19 اسفند به مسابقات جهانی العین امارات برود، اردوی تیم ملی به علت پیشگیری و كنترل ویروس كرونا تعطیل شد و هنوز معلوم نیست تیم به امارات اعزام می شود یا خیر.


حسین امیری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: آخرین اردوی تیم ملی تیراندازی معلولان جهت شركت در مسابقات قهرمانی جهان العین امارات قرار بود از امروز در سالن تیراندازی ورزشگاه آزادی و فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار گردد كه به علت كنترل و پیشگیری ویروس كرونا این اردو فعلا لغو شده و منتظر اعلام زمان جدید آن از جانب كمیته ملی پارالمپیك هستیم.
وی اظهار داشت: هنوز تكلیف ما معلوم نیست كه به امارات اعزام می شویم یا خیر؟ البته برنامه اردویی را به تیراندازان عرضه دادیم تا تمرینات خویش را متوقف نكنند تا در صورت اعزام با آمادگی خوب راهی امارات شوند.
سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولان همینطور درباره وضعیت مهدی زمانی و محمدرضا میرشفیعی از نظر كسب سهمیه در صورت اعزام نشدن تیم به امارات، اضافه كرد: هرچند مهدی زمانی و میرشفیعی در مسابقات جهانی استرالیا سهمیه ورودی پارالمپیك توكیو را كسب كردند اما چون در رنكینگ اول تا سوم جهان نبودند هنوز حضورشان برای پارالمپیك توكیو از جانب كمیته ملی پارالمپیك به تایید نرسیده و قرار بود در العین امارات ركورد این دو ورزشكار باردیگر مورد بررسی قرار بگیرد كه آیا شرایط اعزام به توكیو را دارند یا خیر.
امیری اضافه كرد: اگر تیم به امارات اعزام نشود این دو ورزشكار شاید فرصت كسب باردیگر سهمیه را از دست بدهند. به هر صورت در این خصوص كمیته ملی پارالمپیك باید تصمیم بگیرد كه چه تعداد ورزشكار در رشته پاراتیراندازی می توانند به توكیو اعزام شوند.
او در آخر پیرامون این پرسش كه آیا تورنمنت دیگری برای كسب سهمیه در پاراتیراندازی پیشبینی شده است یا خیر؟ اظهار داشت: هانوفر آلمان آخرین تورنمنت برون مرزی برای آماده سازی پاراتیراندازان اعزامی به توكیو است كه در آن سهمیه پارالمپیك توزیع نمی گردد. ازاین رو تا پیش از آخر سال فرصت داریم كه تعداد سهمیه های خویش را در تیراندازی نهایی نماییم.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، اردوی تیم ملی پاراتیراندازی در حالی لغو شده است كه هم اكنون ملی پوشان پاراتیروكمان و ورزشكاران دوومیدانی كه موفق به كسب سهمیه پارالمپیك توكیو شده اند برای آماده سازی خود در جزیره كیش بسر می برند.1398/12/09
14:44:42
5.0 از 5
3829
تگهای خبر: المپیك , برند , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد