انجمن گلف NCGU
دبیركل كمیته المپیك:

اردوهای غیرضروری لغو می شوند

اردوهای غیرضروری لغو می شوند

به گزارش انجمن گلف دبیركل كمیته ملی المپیك اظهار داشت: برای كنترل و پیش گیری از شیوع ویروس كرونا، مقرر شد رویدادهای غیر المپیكی با تعویق برگزارشود و مسابقات لیگ در سطح لیگ برتر، بدون تماشاچی اجرا شود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، كیكاووس سعیدی با مثبت خواندن جلسه مشترك كمیته اجرایی با مسعود سلطانی فر اظهار داشت: اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی، ساز و كار اجرا و ابلاغ آن، بحث منابع مالی، تحصیل اعتبارات و بسیج منابع برای حضور قدرتمند كاروان ورزشی ایران در المپیك و موضوع سرپرستی فدراسیونهای ورزشی از مواردی بود كه در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
وی ادامه داد: از دستاوردهای خوب این جلسه ها رفع ابهامات و تاكید مشاركت حداكثری در حوزه مدیریت كلان ورزش كشور بود كه توسط دكتر سلطانی فر و دكتر صالحی امیری مورد تاكید قرار گرفت.
سعیدی تعامل میان وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك را در طول سالهای گذشته بسیار مطلوب توصیف كرد و اشاره كرد: این دوران را می توان یكی از موفق ترین دوران معرفی نمود كه مشاركت حداكثری وجود دارد.

دبیركل كمیته ملی المپیك اضافه كرد: در تصمیم سازی های ورزشی به خصوص در حوزه سیاست گذاری در حوزه كلان و راهبردی و این همدلی ناشی از فضای صمیمی و دوستانه و مشاركت كارشناسی است.
وی درباب تصمیمات وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك پیگیری از شیوع كرونا اظهار داشت: درباب این بیماری سلطانی فر بموقع ورود كرد و با همفكری فدراسیون پزشكی ورزشی و كمیته ملی المپیك، پروتكلی تهیه و ارائه شد.
سعیدی افزود: همین طور مقرر شد رویدادهای غیر المپیكی با تعویق برگزارشود، اردوهایی كه كاملا ضروری بطور ویژه كاملا ایمن و مسابقات لیگ در سطح لیگ برتر بدون تماشاچی اجرا شود.
او در آخر اضافه كرد: در كمیته ملی المپیك هم، فعالیت آكادمی ملی المپیك را به حداقل سطح رساندیم و فقط قهرمانان المپیك كه سهمیه كسب كردند استفاده می نمایند در این مكان تمریناتشان را پیگیری خواهند كرد.
منبع:

1398/12/08
14:46:44
5.0 از 5
3740
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد