انجمن گلف NCGU

كرونا مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی كشور را لغو نمود

كرونا مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی كشور را لغو نمود

انجمن گلف: ایسنا/هرمزگان رقابت های پرورش اندام، فیزیك، فیزیك كلاسیك، ماسكولار فیزیك و بادی كلاسیك قهرمانی باشگاه های كشور كه قرار بود طی روزهای 7 الی 9 اسفندماه در بندرعباس برگزار شود، به سبب شیوع ویروس كرونا و دستور معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان لغو و به زمان دیگری موكول شد.رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، اضافه كرد: برابر مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، قرار بر برگزاری مسابقات قهرمانی كشور بعد از یازده سال به میزبانی بندرعباس شد.

حسین اخلاقی با اشاره به اینكه حدود سه ما است كه تمامی تمهیدات از اسكان ورزشكاران تا شرایط برگزاری مسابقات به صورت كاملاً حرفه ای در بحث اجرایی نظر گرفته شده است، اشاره كرد: مسابقات مزین به نام خلیج فارس بود و تمامی آیتم ها به درستی و دقت در نظر گرفته شده و تمامی كمبودها رفع شده بود.

رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان هرمزگان با اشاره به اینكه باتوجه به موضوع شیوع بیماری كرونا در كشور و مصوبه وزارت ورزش و جوانان مجبور به لغو مسابقات جام خلیج فارس شدیم، افزود: در زمان دیگری به طور قطع این مسابقات به میزبانی بندرعباس برگزار می شود.

وی افزود: در نگاه نخست سلامت ورزشكار از هر لحاظ مهم تر و در اولویت است و ورزشكارانی كه در رژیم هستند و ممكنست برگزاری مسابقات سلامت آنها را به خطر بیندازد و در نگاه دوم ورزشكاران مشكلات و هزینه های زیادی را طی كرده اند تا به آمادگی برسند اما خط قرمز دستگاه ورزش استان هرمزگان سلامت و حفظ آن است.

اخلاقی با اشاره به اینكه در سه بعد اسكان ورزشكاران و اصحاب رسانه، اجرایی و تشریفات ورود و خروج آمادگی لازم داشتیم، عنوان كرد: استیج مسابقات نیز ۲۰ متر طول و عمق ۱۰ متری داشت و هم زمان مسابقات نیز به صورت آنلاین پخش می شد و بلیت فروشی مسابقات به صورت اینترنتی در نظر گرفته شده بود تا مشكلی برای حضور تماشاگران نداشته باشیم.

وی با اشاره به اینكه به طور قطع در آینده نیز زیرساخت مسابقات برای برگزاری مسابقات جام خلیج فارس مهیا خواهد شد، اظهار نمود: تا ۱۵ اسفند این مسابقات بطور حتمی برگزار نمی گردد و منتظر نظر فدراسیون هستیم اما امیدواریم با انتخابی تیم ملی قبل از مسابقات آسیایی هم زمان تا كیفیت و كمیت مسابقات بالا برود.

رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان هرمزگان درانتها اظهار داشت: امیدوارم برگزاری این مسابقات سبب شود تا ورزشكاران شاهد باشند كه در این رشته استان هرمزگان طی ده سال قبل چه پیشرفتی داشته است.

به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی با حضور ورزشكاران سراسر ایران قرار بود هشتم و نهم اسفندماه در سالن فجر بندرعباس اجرا شود.

منبع:

1398/12/07
11:36:17
5.0 از 5
3950
تگهای خبر: باشگاه , تیم , تیم ملی , دستگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد