انجمن گلف NCGU
وزیر ورزش و جوانان:

حضور در انتخابات، پایبندی مردم به اصل نظام است

حضور در انتخابات، پایبندی مردم به اصل نظام است

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینكه جامعه ورزش و جوانان همانند گذشته پای نظام، آرمان ها و ایران عزیز ایستاده است، تصریح كرد: مسیر توسعه، بالندگی و دموكراسی از داخل صندوق های رای می گذرد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح كرد: در آستانه یك حماسه و یك رفراندوم تاریخی دیگر هستیم.
وی با توضیح این مورد كه در ۴۱ سال قبل انتخابات مختلفی در جمهوری اسلامی ایران برگزار شده، اضافه كرد: دوم اسفند ماه، زمان حماسه تاریخی دیگر و روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر كشور است.
وزیر ورزش و جوانان بیان كرد كه حضور مردم در رویدادی مثل انتخابات نشان از مقبولیت اصل نظام توسط مردم است تا در قالب قوانین برای سرنوشت خود و آینده شان تصمیم گیری كنند.
او این نكته را مورد توجه قرار داد كه این حضور در واقع مبین این است كه مردم باور دارند، مسیر رشد توسعه، پیشرفت، بالندگی و دموكراسی ار داخل صندوق های رای می گذرد و با اعتقاد به اینكه باید آینده و سرنوشت شان را خودشان تعیین كنند در انتخابات حضور خواهند یافت.
مسعود سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش توضیح داد: ما در كشوری كه مبلغ مردم سالاری دینی است زندگی می نماییم و توانسته ایم در سایه یك حكومت دینی، حكومت مردم سالار و دموكراسی را تحقق ببخشیم.
او خاطرنشان كرد: به صورتی كه در سایه حكومت دینی ضمن اینكه توانسته ایم آزادی احزاب و گروه های سیاسی را فعالیت شان را تضمین نماییم بلكه مردم، فرصت یافته اند با حضور در امور مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و... مشاركت داشته و پل های ارتباطی میان نظام، دولت و خودشان را مستحكم تر كنند.
وزیر ورزش و جوانان تحقق این مورد را افتخاری بزرگ توصیف كرد و اضافه كرد: طی چهل ویك سال قبل هرسال در ایران یك انتخابات برگزار شده و این به این معناست كه در طول سال، یكبار مردم با حضور پای صندوقهای رای، برای آینده ایران برنامه ریزی كرده اند.
وی تصریح كرد: مطمئنا مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی كه دوم اسفندماه در ایران عز یز بر گزار خواهد شد حضوری گسترده خواهند داشت و جامعه ورزش هم همانند سایر اقشار، حمایت خویش را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام نموده و فرد اصلح را انتخاب خواهند كرد.
سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش با مهم خواندن سفارش های حضرت امام به بیانات ایشان در اینباره اشاره نمود كه اظهار داشت: رهبر كبیر انقلاب سفارش كردند كه نمایندگان مجلس باید عصاره فضائل ملت باشند.
وی اضافه كرد: این درحالی است كه در ارتباط با معرفی فرد اصلح نیز، مقام معظم رهبری تاكید نمودند كه یك مجلس قوی نیازمند نماینده ی قوی است و در واقع نمایندگان مجلس قوی، مجلسی قوی را می سازند تا بعنوان یكی از اركان مهم قوای سه گانه به توسعه، مردم سالاری و حل مشكلات مردم بخصوص مشكلات اقتصادی حاصل از تحریم های ناعادلانه كمك نماید.
سلطانی فر در انتها همینطور در توضیحاتی را در مورد حضور مردم در رویدادهای مختلف در كشور عرضه كرد و اظهار داشت: در ماه های اخیر شاهد حضور حماسی مردم در تشیع پیكر سردار قاسم سلیمانی بودیم و بدون شك همان مردم باردیگر با حضور گسترده پای صندوق های رای، در گام نخست، حمایت خویش را از نظام اعلام نموده و سپس با انتخاب نمایندگانی متدین، مسلط، باتجربه، خبره و متخصص بتوانند شرایطی را فراهم نمایند كه قوه مقننه در كنار قوه مجریه قضائیه و سایر اركان نظام را به سمت رشد و بالندگی سوق دهد.1398/12/01
22:30:09
5.0 از 5
4398
تگهای خبر: تیم , متخصص , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد