انجمن گلف NCGU

ژیمناستیك ایران در انتظار سهیمه المپیك

ژیمناستیك ایران در انتظار سهیمه المپیك

انجمن گلف: رقابت های كسب سهمیه المپیك در رشته ژیمناستیك از فردا شروع می شود كه ورزشكاران ایران پس از كش و قوس های فراوان بالاخره به ملبورن رفتند تا بتوانند امتیازات لازم برای كسب سهمیه المپیك را به دست آورند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، پس از كش و قوس های فراوان درباب صادر شدن روادید ملی پوشان ژیمناستیك ایران، بالاخره تیم ملی ایران توانست با درخواست و پیگیری كمیته ملی المپیك خودرا به یكی از مسابقات انتخابی المپیك كه امتیاز آن برای ورزشكاران مهمست برساند.
تیم ملی ژیمناستیك به ملبورن رسید
بالاخره پس از صدور ویزا تیم ملی ژیمناستیك ایران جهت شركت در جام جهانی عازم استرالیا شد و ظهر دوشنبه ۲۸ بهمن ماه به ملبورن رسید. اعضای تیم ملی ژیمناستیك را سعید رضا كیخا، عبدالله جامعی و مهدی احمدی كهنی می سازند و هدایت این تیم بر عهده رضا خیرخواه است.
وعده خانم رئیس به ملی پوشان: سهمیه بگیرید ۵۰ میلیون دریافت كنید!
رئیس فدراسیون ژیمناستیك ایران گفته هر ملی پوش ژیمناستیك كه سهمیه المپیك كسب كند پاداش ۵۰ میلیون تومانی دریافت خواهدنمود.
زهرا اینچه درگاهی اظهار داشت: حضور مداوم ملی پوشان ژیمناستیك ایران در سطح اول ژیمناستیك دنیا یك لزوم است و به همین خاطر سعی كردیم در این دو سال و نیم اخیر تحت هر شرایطی این كار صورت گیرد.
اگر هم سهیمه كسب نكنیم به ژیمناست های ایران افتخار می كنم
همین طور درگاهی اظهار نمود: عملكرد همه ملی پوشان ژیمناستیك در مسابقات كسب سهمیه راضی كننده است و امیدوارم این روند رو به رشد آنها ادامه داشته باشد. به امید خدا این تلاش ها به كسب سهمیه المپیك ختم شود اما حتی اگر این اتفاق هم رخ ندهد باید به ژیمناست های ایران افتخار نماییم چون تا همین الان هم كار بزرگی انجام داده اند.
تمرین تیم ملی ژیمناستیك ایران در ملبورن استرالیا
یك روز پس از رسیدن تیم ملی به ملبورن، ملی پوشان با ۳ ورزشكار زیر نظر رضا خیرخواه تمرینات خودرا آغاز كردند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، جام جهانی ملبورن از پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد و تا چهار اسفند ادامه می یابد. مهدی احمد كهنی در دارحلقه و سعید رضا كیخا و عبدالله جامعی در خرك حلقه مسابقه خواهند داد.
منبع:

1398/11/30
15:38:17
5.0 از 5
4122
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد