انجمن گلف NCGU
افزایش چشمگیر پاداش مدال آوران استان تهران در المپیك و پارالمپیك توكیو

تختی میزبان رقابت های لیگ برتر فوتبال در فصل آینده

تختی میزبان رقابت های لیگ برتر فوتبال در فصل آینده

به گزارش انجمن گلف مدیركل ورزش و جوانان استان تهران بعد از تخصیص 10 میلیارد تومان از طرف وزارت ورزش و جوانان برای بازسازی ورزشگاه تختی اظهار داشت: تلاش بر این است كه استادیوم تختی را برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر فوتبال آماده نماییم.رضا گل محمدی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش كه آیا اعتبار تخصیص یافته برای بازسازی استادیوم تختی كافی است یا خیر؟ اظهار نمود: چون دقیقا نمی دانیم میزان لطمه وارده به سازه و كابلهای این استادیوم چقدر است كوشیدیم با جذب مشاورینی میزان لطمه وارده به سقف سازه و كابلها را تا آخر سال بررسی و سپس عملیات اجرایی كار بازسازی و بهسازی را از سال جدید آغاز نماییم.
وی اظهار داشت: اگر در بررسی های انجام شده به این نتیجه برسیم كه میزان لطمه وارد شده به كابلها مقاومت سازه را كم نكرده و نیاز به تعویض كابلها نیست در ظرف چند ماه بازسازی پروژه به پایان می رسد در غیر این صورت كار پروژه زمانبر خواهد بود. تلاش بر این است كه بازسازی استادیوم تختی را زودتر به پایان برسانیم و برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر فوتبال آماده نماییم.
مدیركل ورزش و جوانان استان تهران افزود: باتوجه به بودجه تخصیص یافته اهتمام داریم قسمتی از این اعتبارات برای بازسازی سقف سازه و كابلهای استادیوم تختی قرار دهیم و مبلغی را برای تكمیل پروژه سالن سرپوشیده ۳ هزار و پانصد نفری بعثت اختصاص دهیم. امیدوارم بودجه تخصیص یافته برای بازسازی تختی كمتر از ۱۰ میلیارد تومان باشد تا بتوانیم با این اعتبار امكان اجرای پروژه نیمه كاره بعثت را نیز داشته باشیم. البته این پروژه به ۲۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد كه مقرر است اعتبار نهایی تا آخر سال ۹۹ اختصاص یابد.
گل محمدی با اشاره به افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی در دهه مبارك فجر اشاره كرد: از ۱۹ بهمن تا آخر سال یازده پروژه عمرانی از جمله؛ استادیوم پنج هزار نفری شهریار، پیشوا، استخر دارآباد، سالن ورزشی شهید هرندی، زمین چمن مصنوعی خوراكیان و... افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی اظهار داشت: اعتبارات ورزش استان تهران امسال ۶۰میلیارد تومان است كه تا این لحظه مجموع اعتبارات تخصیص یافته حتی به یك سوم هم نرسیده، امیدوارم مابقی اعتبارات تا آخر سال مالی كه تیر سال آینده است، اختصاص یابد.
مدیركل ورزش و جوانان استان تهران اشاره كرد: یكی از چالش هایی كه در اداره كل ورزش و جوانان استان تهران با آن مواجه هستیم این است كه ورزش تهران به شكل خاصی مورد توجه قرار نمی گیرد. البته دراین زمینه كوشش های خوبی صورت گرفته اما تا به امروز به نتیجه مطلوبی دست پیدا نكردیم. همین طور استفاده از تجربیات مدیران خارج از سیستم و تعیین مدیران ورزشی شهرستانها با دخالت نیروهای بیرون از بدنه اداره كل ورزش و جوانان استان تهران از دیگر مشكلاتی بود كه با مشاركت وزارت ورزش توانستیم گام های موثری دراین زمینه برداریم.
وی با بیان این كه تا به امروز برنامه ای برای اجرای پروژهای جدید نداشتیم، اضافه كرد: پروژه هایی كه تا به امروز افتتاح شده مربوط به ۱۰ تا ۱۵ سال قبل است كه به سبب نبود اعتبارات نیمه كاره رها شدند. بدین سبب دیگر فرصتی برای اجرای پروژه های جدید نداشتیم. اهتمام داریم در سال آینده در صورت تخصیص بودجه خوب بیشتر از ۴۰ پروژه عمرانی را افتتاح به بهره برداری برسانیم.
گل محمدی درانتها از افزایش میزان پاداش مدال آوران استان تهران در بازیهای المپیك و پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو آگاهی داد و اظهار نمود: در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی جاكارتا میزان پاداش پیش بینی شده برای مدال آوران ۵۰ میلیون برای طلا، ۳۵ میلیون نقره و ۲۰ میلیون برنز بود كه در سال آینده این میزان پاداش برای مدال آوران استان تهران افزایش شایان توجهی خواهد داشت.
منبع:

1398/11/18
14:58:34
5.0 از 5
4680
تگهای خبر: استادیوم , المپیك , بازی , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد