انجمن گلف NCGU
حدادی:

چه خبر از انتخابات؟ آرامش ما را برهم نزنید

چه خبر از انتخابات؟ آرامش ما را برهم نزنید

انجمن گلف: حامد حدادی پرتابگر دیسك ایران از وضعیت خودش و فدراسیون دوومیدانی می گوید.به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین؛ 35 سالگی برای احسان حدادی پرتابگر دیسك المپیكی جور دیگری است. سالی شیرین تر و لذت بخش تر، به شرط اینكه در توكیو 2020 پرتابش طلایی شود. او حالا با موافقت فدراسیون برای ماندن حسین توكلی كنارش با انگیزه تر تمرین می كند. به همین خاطر از روز گذشته در كیش كارش را استارت زد تا ماه آینده به آمریكا برود.
*انگار جلسه با فرداسیون به حدی خوب پیش رفت كه حسین توكلی شد مربی بدنسازت، درسته؟
دقیقا. بالاخره بعداز چند سال، فدراسیون با حسین توكلی قرار داد بست. اتفاقی كه انگیزه ام را برای تمرین بیشتر كرد. او قبلا به من خیلی كمك كرد و از حالا تا المپیك هم وجودش روحیه ام را برای تمرین بهتر چند برابر می كند. در مدتی كه فدراسیون با حسین آقا قرار داد امضا نكرده بود، من هزینه هایش را از جیب می دادم. اما خوشحالم كه سرپرست و دبیر فدراسیون به این نتیجه رسیدند كه توكلی می تواند كمك حالم باشد.
*این همه اصرار برای حضور توكلی كنارت برای چیه؟
من قبلا هم به وزیر ورزش گفته بودم كه افراد باتجربه برای موفقیت ورزشكاران كمك بزرگی می كنند، ولی متاسفانه همیشه در ورزش ایران این مسائل را قبول نمی كنند. فكر می كنند ورزشكاران همه مسائل را می دانند و نیاز به علم و تجربه كسی ندارند. در صورتیكه من با سنت شكنی ثابت كردم، اتفاق خوبی است. هرچند خیلی ها انتقاد می كردند كه ما دوومیدانی كاران به رشته های دیگر كمك می نماییم و احسان برعكس كار می كند، آن هم به خاطر اینكه دیگر تمام شده و نمی تواند ادامه دهد. اما من نشان دادم باید از خودمان بگذریم. باید برای موفقیت از بقیه هم كمك بگیریم حتی اگر آن فرد كوچكتر از ورزشكار و قهرمان باشد.
*تمرین در اردوی آمریكا لغو شد؟
طبق گفته مك برای اردوی آمریكا باید یك هفته پیش می رفتم اما من از مربی ام خواهش كردم یك ماه دیگر در ایران و جزیره كیش تمرین كنم و بعد به امریكا بروم. چونكه اگر از هفته پیش به آمریكا می رفتم زمان زیادی در آنجا می ماندم كه برایم خوب نیست. من بعداز اردوی یك ماهه به آمریكا می روم تا تمرینات تكنیكی را زیر نظر او انجام دهم و اگر ایراد تكنیكی دارم او برطرف كند.
*در این مدت هم با برنامه مك تمرین می كردی؟
مك از دو، سه ماه پیش برنامه تمریناتم را داده كه خیلی خوب هم پیش رفت. هرچند در تهران به خاطر سرما خیلی پرتاب نداشتم و تنها به چند جلسه پرتاب ختم شد. به هر حال مجبور بودم در برف و باران هم تمرین كنم تا عقب نمانم. هر روز هم از تمرین 10 ویودئو می گیرم و برای مك می فرستم تا وی در جریان تمرین باشد. هر چند حضور فیزیكی مربی كنارم موثر تر است تا اینكه فیلم تمرینم را ببیند. اما چون دوست داشتم بیشتر در ایران تمرین كنم، مربی ام از فیلم وضعیتم ار چك می كند.
*انگار خبری از انتخابات نیست. این اذیت نمی كند؟
حالا با سرپرست عرب، فدراسیون آرامشی دارد كه این چند سال نداشت. دوومیدانی خیلی عقبگرد داشته است. نمونه بارزش تعداد سهمیه ها بود كه ما قبلا 10 سهمیه المپیك داشتیم و حالا دو سهمیه، آن هم به زور. امیدوارم انتخابات پیش از سال جدید اجرا شود. چونكه فدراسیون المپیكی است و مدال دارد اگر قرار باشد بعداز عید انتخابات باشد، بماند بعداز المپیك بهتر است، چونكه آرامش ما بهم می خورد و جابه جایی لطمه می زند. امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد.
*تو تازه پا به 35 سالگی گذاشته ای، به نظرت اتفاقات خوب رقم می خورد؟
در 35 سالگی ام باید اتفاقات خوب بیفتد. چونكه بسیاری از قهرمانان دنیا مدال المپیك را در این سن گرفته اند و من هم امیدوارم در توكیو باردیگر مدال المپیك بگیرم و این دفعه طلا. فكر می كنم بعداز سختی هایی كه تحمل كردم این مدال لذت و شیرینی بیشتری از مدال نقره ام در 28 سالگی ام داشته باشد. چونكه حالا بیشتر متوجه می شوم، خصوصاً اگر طلا باشد.

256 43


منبع:

1398/11/16
23:42:04
5.0 از 5
4504
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد