انجمن گلف NCGU

نهایی شدن گزارش حسابرسی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

نهایی شدن گزارش حسابرسی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

به گزارش انجمن گلف معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: گزارش حسابرس و بازرس قانونی شركت های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس در حال نهایی شدن است و پس از هماهنگی های لازم روز برگزاری مجمع عمومی به صورت فوق العاده بزودی اعلام می شود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی زاده، معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه كرد: البته با وجود مصوبات قبلی دو شركت استقلال و پرسپولیس هنوز برای تشكیل كمیته حسابرسی اقدامی نكرده اند و برپایه مصوبه جدید هیات مدیره دو باشگاه آقای رسول پناه از پرسپولیس و كامران منزوی از استقلال بعنوان عضو مالی به این كمیته برای امور حسابرسی معرفی شده اند.
او اظهار داشت: نكته دیگر در زمینه دارایی های دو باشگاه، ساختمان مركزی آن هاست كه با مصوبه جدید كمیته واگذاری مقرر شد فدراسیون فوتبال نسبت به انتقال قطعی ساختمان های مركزی متعلق به دوباشگاه استقلال و پرسپولیس اقدام نماید.
مسوول پیگیری واگذاری دوباشگاه استقلال و پرسپولیس در انتها خاطرنشان كرد: البته خبر خوب این كه كمپ مرحوم حجازی و مستندات احراز مالكیت شركت فرهنگی - ورزشی استقلال در اختیار اداره كل حقوقی و املاك قرار گرفته و ان شاءالله با طی تشریفات قانونی و بررسی مستندات اقدامات لازم در این مورد صورت گیرد.1398/11/14
13:39:43
5.0 از 5
4901
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد