انجمن گلف NCGU

یك افتخار دیگر برای نادال به ثبت رسید

یك افتخار دیگر برای نادال به ثبت رسید

به گزارش انجمن گلف تنیسور اسپانیایی در یك رقابت نزدیك توانست دنیل مدودف را شكست دهد و قهرمان اپن آمریكا شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین، فینال تنیس «اپن» آمریكا در بخش مردان را صبح دوشنبه رافائل نادال و دنیل مدودف برگزار كردند. دو تنیسور در حالی برابر هم قرار گرفتند كه مرد شماره دو جهان به دنبال نوزدهمین قهرمانی گرند اسلم خود بود و مدودف ۲۳ ساله برای اولین فینال یك گرند اسلم را تجربه می كرد. نادال توانست با پیروزی ۳ بر ۲ فاتح این رقابت ها شود.
گیم نخست به نام تنیسور اسپانیایی به ثبت رسید اما مدودف توانست در دو گیم بعدی مرد شماره دو جهان را شكست دهد و نتیجه را ۲ بر یك كند. نادال خیلی زود به خود آمد و بعد از بریك همه چیز باردیگر مساوی شد. سپس یك گیم دیگر پیروز شد تا بازی ۳ بر ۲ شود. بعد از آن هر یك از تنیسورها یك گیم را به خود اختصاص دادند. در گیم دهم بازی برتر دو تنیسور به نقطه اوج خود رسید و بعد از چند تساوی پی در پی در نهایت مدودف توانست بازی را ۵ بر ۵ كند. با این وجود نادال با قدرت به كار خود ادمه داد و دو گیم بعدی را پیروز شد تا برنده ست اول شود.

در شروع ست دوم رقابت نزدیكی بین دو تنیسور دیده شد اما نادال خیلی زود اختلاف را به جایی رساند كه كار برای تنیسور روس تمام شده بود. مرد شماره دو جهان سه گیم پی در پی را به نام خود اختصاص داد. پیروزی مدودف در گیم بعد بی نتیجه بود و نادال توانست ست دوم را با پیروزی ۶ بر ۳ به پایان برساند.

در ست سوم دو تنیسور بازی زیبایی به نمایش گذاشتند. رقابت نزدیك مرد شماره دو و پنج جهان سبب شد هواداران شاهد رالی های تماشایی باشند و به وجد آیند. نادال با قدرت آغاز كرد و بعد از كسب یك بریك می توانست از حریف روسش فاصله بگیرد اما یك اشتباه باعث شد مدودف شرایط را به نفع خود كند. تنیسور روس در گیم های پایانی فوق العاده ظاهر شد و باز هم یك اشتباه نادال همه چیز را به نفع مرد شماره پنج جهان كرد. در نهایت مدودف ست سوم را با نتیجه ۷ بر ۵ پیروز شد تا بازی در ست چهارم دنبال شود. درخشش تنیسور روس در كسب بعضی از امتیازها سبب شد هواداران سر پا به تشویقش بپردازند. این اتفاق در حالی رخ داد كه تماشاگران بیشتر از همه به پشتیبانی از نادال می پرداختند.رقابت نزدیك نادال و مدودف در ست چهارم هم ادامه داشت. در این گیم اشتباه هایی از دو تنیسور در گیم های نخست دیده شد. با این وجود هر تنیسوری كه سرو را در اختیار داشت پیروز گیم می شد تا این كه نتیجه ۵ بر ۴ به نفع مدودف شد. نادال در گیم دهم باز هم اشتباه كرد و از سویی مرد شماره پنج جهان قدرتمند ظاهر شد تا با پیروزی در این گیم نتیجه را ۶ بر ۴ كند و قهرمان در ست پنجم مشخص شود.

تنیسور ۲۳ ساله به راحتی گیم نخست ست آخر را به نام خود ثبت نمود اما نادال برای به تساوی رساندن بازی به زحمت افتاد. با این وجود هر دو تنیسور زمان در اختیار داشتن سرو گیم را با پیروزی به پایان می رساندند. این شرایط تا زمانی ادامه داشت كه بازی ۳ بر ۲ به نفع نادال شد. مرد شماره دو جهان با قدرت گیم ششم را به نام خود ثبت نمود. او سپس تمام توان خویش را برابر مدودف بی انگیزه به كار برد و نتیجه ۵ بر ۲ شد. در ادامه تنیسور روسی به خود آمد و اختلاف را به حداقل رساند. در نهایت گیم دهم به نام نادال به ثبت رسید تا تنیسور اسپانیایی بعد از ۴ ساعت و ۵۱ دقیقه رقابت برای نوزدهمین بار فاتح گرند اسلم شود و در یك قدمی راجر فدرر (۲۰ قهرمانی) قرار بگیرد.
43 43

1398/06/24
20:32:24
5.0 از 5
4958
تگهای خبر: بازی , برند , پیروزی , تساوی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد