انجمن گلف NCGU
نیما عالمیان:

تیم ایران در مسابقات سهمیه المپیك بد بازی نكرد

تیم ایران در مسابقات سهمیه المپیك بد بازی نكرد

به گزارش انجمن گلف ملی پوش تنیس روی میز ایران اظهار داشت: نمی توان گفت تیم ایران در مسابقات كسب سهمیه تیمی المپیك بد بود بلكه به نظرم واقعا شانس با ما یار نبود.


نیما عالمیان در گفتگو با ایسنا درباره ی شكست مقابل اسلوونی در مسابقات تنیس روی میز پرتغال و از دست دادن سهمیه تیمی المپیك بیان كرد: عملكرد تیم خوب بود و اگر بازیها را دیده باشید، واقعا شانس با ما یار نبود. در بازی دوبل امتیازی كه ما گرفته بودیم داور به نفع آنها در نظر گرفت كه همین مسئله موجب شد بحثی پیش آید.
وی در مورد عملكرد خود در بازی انفرادی نیز اظهار داشت: من با نفر اول اسلوونی بازی كردم. داركو بتازگی قوی شده است و رنكینگ چهلم دنیا است. البته می توانستم در آن بازی برنده باشم اما نشد. حمیدرضا طاهر خانی هم همه فكر می كردند راحت می بازد اما بازی آنها به گیم پنجم كشیده شد و خوب كار كرد.
عالمیان در پاسخ به این پرسش كه پیش بینی می كرد دیدار برابر اسلوونی را واگذار كنند، اشاره كرد: پیش بینی می كردیم ببازیم چون اسلوونی در رنكینگ فدراسیون جهانی تیم پانزدهم است و ما بیست و هفتم. بدین سبب چرا نباید پیش بینی می كردیم كه می بازیم(با خنده ).
او افزود: اسلوونی تیم قوی بود كه پس از آن هند را هم شكست داد. البته تیم هند را راحت تر شكست داد چون بازی ها در دیدار با ما بسیار نزدیك بود. اما خب نشد ما پیروز شویم و شاید ما كمتر از آنها سعی كردیم. به نظرم سر یكی، دو امتیاز حذف شدیم و نمی توان گفت عملكرد ما بد بود.
عالمیان با اشاره به در پیش بودن بازی انفرادی كسب سهمیه المپیك اظهار داشت: تمام تلاشمان را می نماییم در مسابقات انفرادی، سهمیه المپیك را بگیریم. چند مسابقه تداركاتی همچون رقابتهای اسپانیا، پرتغال و مجارستان را هم در نظر داریم كه شركت نماییم تا برای مسابقات كسب سهمیه آماده شویم و آنجا بتوانیم سهمیه المپیك را بگیریم.
منبع:

1398/11/10
11:17:25
5.0 از 5
4606
تگهای خبر: المپیك , بازی , برند , تنیس
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد