انجمن گلف NCGU
امیری:

پاراتیراندازان مشكلی از نظر فشنگ ندارند

پاراتیراندازان مشكلی از نظر فشنگ ندارند

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اظهار داشت: 5 تیرانداز حاضر در اردوی آمادگی پارالمپیك توكیو از نظر ركوردی شرایط راضی كننده ای دارند و فعلا مشكلی از نظر فشنگ نداریم.حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت ۵ پاراتیراندازی كه موفق به كسب سهمیه پارالمپیك توكیو شده اند، اظهار نمود: هر ۵ تیرانداز حاضر در اردوی آمادگی بازی های پارالمپیك توكیو از نظر ركوردی شرایط قابل قبول و خوبی دارند و در این دوره برخلاف دوره های قبل كمتر با مسائل حاشیه ای روبرو می باشیم.
وی درباره علت عدم برگزاری اردوی تیراندازان معلول در كیش اظهار داشت: به خاطر محدود بودن تجهیزات و امكانات تیراندازی در كیش از كمیته ملی پارالمپیك درخواست كردیم كه اردوی پنج تیرانداز پارالمپیكی در محل فدراسیون و استادیوم آزادی اجرا شود تا مشكلی برای آماده سازی ورزشكاران به ویژه در ۵۰ متر خفیف نداشته باشیم.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی همین طور پیرامون این پرسش كه چقدر مسائل و مشكلاتی كه در گذشته گریبانگیر تیم تیراندازی بود مرتفع شده است، اضافه كرد: باتوجه به این كه یكسال و اندی از تیم تیراندازی معلولان دور بودم، الان شرایط راضی كننده است و تمام تیراندازان تلاش می كنند تا بهترین نتیجه را در توكیو كسب كنند. البته طی چند ماهی كه باردیگر سرمربی تیم ملی شدم، اهتمام كردم روحیه جنگندگی و خودباوری را به تیم بازگردانم. هم اكنون نیز فكر می كنم ارتباط خوبی بین ورزشكار و كادر فنی به وجود آمده و دیگر مشكل خاصی وجود ندارد.
امیری درباب وضعیت ساره جوانمردی و امكان پیگیری تمریناتش با مربی دیگر، اظهار داشت: از زمانی كه اردوها به صورت متمركز در محل فدراسیون برگزار می گردد جوانمردی نیز در كنار سایر تیراندازان تمرینات خودرا پیگیری می كند و از نظر ركوردی شرایط بسیار خوبی دارد. ادامه فعالیت وی با یك مربی دیگر زمانی مطرح بود كه جوانمردی از نظر روحیه جنگندگی تا حدودی افت پیدا كرده بود و همین مساله سبب تغییر رنگ مدال او از طلا به نقره در مسابقات جهانی استرالیا شد. هم اكنون مشكل خاصی ندارد و تلاش بر این است كه در توكیو باردیگر بهترین عملكرد را داشته باشد.
او در آخر در پاسخ به این پرسش كه پیش بینی چند مدال را در توكیو دارید، اظهار نمود: در تیراندازی هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست، اما این امیدواری وجود دارد كه در توكیو بهترین عملكرد را نسبت به دوره قبل داشته باشیم.
منبع:

1398/11/06
13:34:17
5.0 از 5
4771
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد