انجمن گلف NCGU
علی نژاد:

نامه ای در مورد میزبانی تیم ملی وجود ندارد

نامه ای در مورد میزبانی تیم ملی وجود ندارد

به گزارش انجمن گلف سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اعتقاد دارد تصمیم AFC برای سلب میزبانی تیم های باشگاهی فوتبال ایران سیاسی است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی علی نژاد، سرپرت معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد سلب میزبانی از تیمهای فوتبال اظهار داشت: اتفاقی كه افتاده مشخص است كه سیاسی است. مواردی كه AFC به علت عدم امنیت اعلام نموده غلط بوده است. آنها گفتند در ایران اعتراضات خیابانی وجود دارد، پروازها برگشتی ندارد و... كه اطلاعات نادرستی است. ما این را در پازل فشاری می بینیم كه به ایران می آید كه پشت آن امریكا و اسرائیل هستند.
او اضافه كرد: از روز جمعه پیگیری های مختلفی را در این حوزه انجام دادیم و وزارت خارجه و مجلس ورود كردند. كل ظرفیت دیپلماتیك به كار گرفته شده است. تیم های ایران هم اعلام نمودند این تصمیم را نمی پذیرند چون حق هوادارانشان سلب می شود. تصمیم باشگاها با حمایت همه جانبه نهادهای مختلف همچون جوانانمان منجر گردید و دیدیم كه در این مورد اجماع ملی شكل گرفت. از نسل جوان برای پشتیبانی از عزت ملی و نپذیرفتن ذلت تشكر می كنم. چون از قبل این تصمیم را گرفته بودند احتمال دارد كه روی تصمیم خود باقی بمانند و ما هم روی تصمیمان می مانیم. بعید است كه تغییری در نظر AFC داشته باشیم اما خروج ایران لطمه شدیدی به كیفیت این مسابقات می زند و AFC هم هزینه هایی را متحمل می شود.
علی نژاد در پاسخ به اینكه آیا میزبانی از تیم ملی فوتبال هم گرفته شده، اظهار داشت: چیزی كه الان انجام شده در مور باشگاه ها بوده و نامه ای در مورد تیم ملی وجود ندارد و ان شاءالله از اینكه به حوزه ملی بكشد جلوگیری می نماییم.

او در مورد اعتراض برخی فدراسیون ها مثل كشتی به بودجه دریافتی اظهار داشت: به فدراسیون های المپیكی مثل كشتی حدودا ۸۰ درصد بودجه را دادیم و نزدیك ۹ و نیم میلیارد به كشتی دادیم و تا چند رو ز آینده هم تزریق جدیدی به فدراسیون ها خواهیم داشت.1398/10/30
16:28:13
5.0 از 5
4560
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد