انجمن گلف NCGU
گلایه علیرضا دبیر از هیات اجرایی:

در توزیع بودجه سال ۹۸ عدالت نبود

در توزیع بودجه سال ۹۸ عدالت نبود

انجمن گلف: رئیس فدراسیون كشتی از توزیع بودجه كمیته ملی المپیك در سال 1398 گلایه نمود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، علیرضا دبیر بعد از اختتام گزارش حسابرس در مجمع عمومی كمیته ملی المپیك اظهار داشت: طبق قانون، حسابرس می تواند بیشتر از سه سال بماند یا خیر و این را از هیات رییسه سوال می كنم. البته هر چه سوال بپرسیم و شفاف سازی نماییم بهتر است البته ما در یك تیم هستیم. گلایه من از اعضای هات اجرائیست.
در این میان سعیدی از دبیر خواست در مورد گزارش حسابرس صحبت كند و دبیر پاسخ داد: من سه دقیقه فرصت دارم و می خواهم صحبت كنم چرا گارد می گیرید. بودجه كشتی در سال ۹۵، ۵ میلیارد تومان بوده است. امروز در بودجه ۹۸ میلیارد تنها ۲ میلیارد تومان به كشتی می دهید. واقعا كشتی را دریابید. من دنبال آمدن به هیات اجرایی نیستم و همین دوستان بمانند اما نباید كسانی كه در هیات اجرایی هستند دنبال بودجه فدراسیون خودشان باشند. می خواهم عدالت در توزیع بودجه رعایت شود. آقایان هیات اجرایی عدالت در توزیع بودجه در سال ۹۸ نبود.
صالحی امیری در پاسخ به دبیر اظهار داشت: تذكر دبیر را وارد می دانم و باید شاخص و مبنا برای توزیع بودجه داشته باشیم و در جلسه سلطانی فر با فدراسیون ها شاخص ها را بیان می كنم. شهادت می دهم این بودجه برای كشتی كافی نیست. بقیه فدراسیون ها هم حق دارند. ما مسئول همه بودجه فدراسیون ها نیستیم فقط بودجه المپیك را باید تامین نماییم. اگر می گویید بودجه كم و زیاد شده این ذهنیت شما است. اگر عزیزان ابهام دارند در اتاق من باز است بیایند و هر مسئله ای هست بپرسند.
او اضافه كرد: ما بودجه را در اختیار شما می گذاریم خودتان توزیع كنید. من فكر می كنم عادلانه توزیع شده است. كل كمك ما به فدراسیون ها ۳۳ میلیارد بوده است. من شما را با نمایندگانی از كمیته دعوت می كنم جداول را در اختیار شما می گذارم تا شما توزیع كنید. كشتی روی سكو برود همه خوشحال می شویم. برای من هیچ كدام فرقی ندارید و ما حق نداریم تبعیض داشته باشیم.
دبیر باردیگر پاسخ داد: من گذاشتم درد دل هایمان را با آقای سلطانی فر كنم. اما بحث این است بدهی یك فدراسیون صفر است و یكی دیگر ۶۰ میلیارد بدهی دارد. البته این بحث ها در مجمع طبیعی است.
منبع:

1398/10/30
13:57:24
5.0 از 5
4720
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , كشتی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد