انجمن گلف NCGU

نفرات برتر مسابقات بین المللی كشتی گورش عرضه شدند

نفرات برتر مسابقات بین المللی كشتی گورش عرضه شدند

به گزارش انجمن گلف در انتها دومین دوره رقابت های بین المللی كشتی گورش كه به میزبانی گنبدكاووس برگزار شد، نفرات و تیمهای برتر معرفی گشتند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات بین المللی كشتی سنتی (گورش) یادواره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور ۳ تیم آذربایجان، افغانستان، تركمنستان و سه تیم از ایران با حضور ۳۵ ورزشكار در گنبد كاووس برگزار و تیم افغانستان قهرمان این رقابتها شناخته شد و تیم های ایران و تركمنستان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
فدراسیون ورزش روستایی و اداره كل ورزش و جوانان گلستان برگزار كننده این رویداد بین المللی در شهرستان گنبد كاووس بودند كه با استقبال مردم منطقه مواجه گردید.
نفرات برتر این رقابتها در اوزان مختلف به شرح زیر است:
در وزن ۷۴ كیلوگرم؛ یوسف قارایف از تركمنستان (ب) در جایگاه نخست ایستاد و آزادجان اوزیوف از تركمنستان (الف)، دولت مراد مرادزاده مقدم از ایران (الف) و نصیر احمد اكرمی از افغانستان در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.
در وزن ۸۲ كیلوگرم؛ پهلوان قربان گلدیف از تركمنستان اول شد و محمد دهقان از تیم گلستان، جاوید مصطفی یف از آذربایجان و صفی اله محمدی از افغانستان دوم تا چهارم شدند.
در وزن ۹۰ كیلوگرم؛ رجب گلدی قلیچ نیازف از تركمنستان (لف) در جایگاه نخست ایستاد و ارسلام خوجم بردیف از تركمنستان (ب)، جاوید محمدی از افغانستان و رامین گری از تیم گلستان در جایگاه دوم تا چهارم ایستادند.
در وزن ۱۰۰ كیلوگرم؛ نادر صوفی زاده از افغانستان اول شد و مونام كوشا از ایران (الف)، علی بردیف از تركمنستان و داوود عوض زاده از ایران (ب) دوم تا چهارم شدند.
در ۱۰۰+ كیلوگرم؛ محمد گل پهلوان زاده از افغانستان اول شد، جمال فیضی یف از آذربایجان، سلیم كم از ایران (ب) و عبداله ایری از ایران (الف) دوم تا چهارم شدند.
در آخر این مسابقات به نفرات اول تا سوم جوایز نقدی به مبلغ ۵۰۰، ۳۰۰ و ۲۰۰ دلار اهدا شد.


1398/10/29
16:21:22
5.0 از 5
4766
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون , كشتی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد