انجمن گلف NCGU

آموزش شنا با اعمال شاقه!

آموزش شنا با اعمال شاقه!

به گزارش انجمن گلف در شرایطی كه شنا یكی از رشته های ورزشی پایه است، اما این رشته در ایران چندان جدی گرفته نمی گردد.به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین، اكثرا استخر رفتن كودكان و خردسالان جنبه تفریحی دارد و خانواده هایی هم كه با هزینه شخصی به فكر آموزش فرزندان خود هستند مشكلاتی در این حوزه دارند.
استخر مجموعه ورزشی شیرودی در حالی دوره های آموزشی برای خردسالان و نوجوانان برقرار كرده كه خانواده این بچه ها با مشكلات زیادی روبرو هستند. نكته عجیب در اینباره اینجاست كه مسؤلان این استخر ورزشی، در ورودی از سمت خیابان "وركش" در خیابان مفتح را بسته و پل عابری هم وجود ندارد تا خانواده ها و فرزندان آنها بتوانند به راحتی وارد این مجموعه ورزشی شوند.
مقابل در ورودی این مجموعه فضای مناسبی جهت پارك كردن خودرو ها وجود داشت كه در اتفاقی عجیب دیگر اجازه پارك به خانواده ها هم داده نمی گردد.
این در حالی است كه جدا از این رشته ورزشی، خانواده بچه هایی كه در این مجموعه در سایر رشته ها آموزش می بینند هم نامه ای به مسؤلان ذیربط زده اند تا پاسخ این سوال را دریافت نمایند كه چرا پل عابر مقابل مجموعه ورزشی شهید شیرودی برداشته شده است! جالب اینجاست كه توضیح آنها به خانواده این بچه ها این بوده است: «از این پل زیاد استفاده نمی شد و بنابراین جمع آوری شده است.»
نگرانی خانواده ها از این اتفاق رو به افزایش است. آنها نگران تصادفات احتمالی هستند كه امكان دارد عواقب ناخوشایندی را برای فرزندانشان به همراه داشته باشد.
43 43

1398/10/25
16:49:36
5.0 از 5
4385
تگهای خبر: آموزش , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد