انجمن گلف NCGU

آخرین وضعیت حامیان مالی كاروان المپیك ایران

آخرین وضعیت حامیان مالی كاروان المپیك ایران

به گزارش انجمن گلف كمیته ملی المپیك برای لباس رسمی كاروان با یك اسپانسر داخلی به توافق نهایی رسیده است و برای لباس ورزشی پای امضای قرارداد هستند.


بهروز منتقمی رئیس كمیسیون بازاریابی كمیته ملی المپیك در گفتگو با ایسنا درباره ی آخرین وضعیت اسپانسرهای كاروان ایران در المپیك ۲۰۲۰ بیان نمود: ما فراخوان برای مزایده دادیم كه برگزار گردید و منتظر نهایی شدن قراردادها هستیم. البته امكان دارد برنده مزایده مشخص شود اما در قرارداد تفاهم طرفین انجام نشود. در حال مذاكره و بحث هستیم و باید نظرات بین طرفین تامین گردد. بحث دیگر تضمین ها است كه باید طرفین، تضمین و سپرده های لازم را عرضه كنند.
وی در مورد اینكه كاروان ایران مقرر است چند اسپانسر داشته باشد، اظهار داشت: البته بحث ما اسپانسر نیست بلكه شریك یا همكار است كه یكی در بخش مالی است و دیگری برای البسه رسمی كاروان است كه به تفاهم نهایی رسیدیم و فقط مانده است طرح را به او اعلام نماییم تا كار دوخت و دوز را آغاز كند اما داخلی است. یكی دیگر برای البسه ورزشی است كه بیشتر از ۲۷ شركت درخواست داده اند كه به نتایج لازم رسیده ایم و پای امضای قرارداد هستیم.
منتقمی در پاسخ به این پرسش كه فكر می كند تا آخر سال پرونده اسپانسرها بسته شود، اظهار داشت: تا حدودی انجام شده است و باید در مفاد و متن های قرارداد به تفاهم برسیم بخصوص در بحث ضمانت های لازم برای انجام قرارداد.
وی در مورد اینكه به جهت اینكه اتفاقات المپیك ریو تكرار نشود و حامیان مالی به تعهدات خود عمل كنند چه تمهیداتی پیشبینی كرده اند، تصریح كرد: اگر تضمین های لازم گرفته شود چنین مشكلاتی پیش نمی آید و این مورد را هم پیشبینی كرده ایم.
منتقمی در انتها اظهار داشت: ۲۸ بهمن همایش اقتصاد و بازاریابی داریم و سال آینده این همایش را به صورت بین المللی برگزار می نماییم. برنامه ما این است تا ۱۰ سال آینده درآمد را به سمتی ببریم كه كمیته ملی المپیك از كمك های دولتی فارغ شود و خودش بتواند خودش را تأمین كند. ما یك گروه ۱۷ نفره در كمیسیون هستیم كه همفكری می نماییم.1398/10/18
14:45:29
5.0 از 5
4605
تگهای خبر: المپیك , برند , تیم , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد