انجمن گلف NCGU

درخشش اسب ایرانی در مسابقات كارناوال دوبی

درخشش اسب ایرانی در مسابقات كارناوال دوبی

به گزارش انجمن گلف اسب ایرانی ریو انجی در مسابقات اسبدوانی كارناوال دوبی با درخشش خیره كننده ای در بین سه اسب برتر مسابقات قرار گرفت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین، اسب ریو انجی كه در این فصل از مسابقات اسبدوانی دوبی با قهرمانی هفته اول در فهرست امیدهای این مسابقات قرار داشت در كورس دوم خود در مسابقات كارناوال دوبی توانست در كورسی نفس گیر و سخت با شركت ۱۶ اسب به مقام سوم برسد.
اهمیت این كورس به اندازه ای بود كه ۶اسب از میان اسب های شیخ محمد حاكم دوبی و از دوستداران بزرگ اسبدوانی در جهان در این مسابقه حضور داشتند. «فاینال سونگ» اسب شماره ۶ كه زودتر از دیگر اسب ها از خط آخر گذشت هم اسب بسیار با كیفیتی ست كه در میادین انگلیس در گروه دو و سه، سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی را در سه كورسی كه انجام داده است، دارد كه نشان از اهمیت و كیفیت بالای این كورس در مسابقات كارناوال دوبی می باشد.
موفقیت ریو انجی با مالكیت حمید رادان از مالكان خوشنام اسبدوانی ایران، در مسابقات كارناوال دوبی نوید روزهای خوبی برای اسبدوانی ایران در میادین بین المللی است كه امید می رود روند آن با قهرمانی اسب گالوانیز كه درخشش بسیار خوبی در مسابقات سال پیش اسبدوانی دوبی داشت در هفته های آتی ادامه یابد. 256 43

1398/10/17
15:09:37
5.0 از 5
4589
تگهای خبر: قهرمانی , كیفیت , مسابقه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد