انجمن گلف NCGU
كیانوش رستمی:

هنوز جای امیدواری است به المپیك بروم

هنوز جای امیدواری است به المپیك بروم

به گزارش انجمن گلف وزنه بردار دسته ۹۶ كیلوگرم ایران اظهار داشت: درمسابقات گزینشی المپیك قطر انتظار داشتم بیشتر وزنه بزنم با این وجود در مسابقات بعدی اتفاق بهتری را رقم می زنم.


كیانوش رستمی در گفتگو با ایسنا درباره ی عملكرد خود در مسابقات گزینشی المپیك قطر كاپ بیان كرد: در قطر كاپ فشار روحی و روانی زیادی روی من بود به صورتی كه فقط می خواستم برنامه مسابقه ای من پیش برود. با این وجود از خودم انتظار داشتم بیشتر از این وزنه بزنم و ان شاءالله مسابقات بعدی جبران می كنم.
او افزود: رقابت بعدی كه در آن شركت خواهم جام فجر است كه هدفم این است اتفاق بهتری را رقم بزنم.
وی در مورد دیگر مسابقاتی كه در نظر دارد شركت كند، اظهار داشت: من می خواهم علاوه بر جام فجر در مسابقات غرب آسیا و سپس قهرمانی آسیا هم وزنه بزنم و ۱۰۰ در صد در هر سه مسابقه در دسته ۹۶ كیلوگرم وزنه می زنم و تغییر وزن نمی دهم چون در این صورت امتیاز كمتری می گیرم ازاین رو در همان ۹۶ كیلوگرم روی تخته خواهم رفت.
رستمی در پاسخ به این پرسش كه آیا هنوز امید خویش را برای المپیك از دست نداده است، خاطرنشان كرد: من واقعا خودم را برای المپیك ۲۰۲۰ آماده كرده بودم و از ابتدا قول داده بودم با تمام وجود برای المپیك آماده شوم اما متاسفانه مسیر پیش روی من بسته شد و كارم سخت شده است. با این وجود هنوز جای امیدواری هست كه به المپیك بروم و دل مردم را شاد كنم.
او افزود: مهمترین مساله ای كه فدراسیون باید به آن توجه كند این است كه ورزشكاری كه به المپیك می رود باید پرچم ایران را به اهتزاز درآورد نه اینكه فقط دنبال این باشیم یك نفر را به المپیك فرستاده باشیم. باید ببینند چه كسی می تواند مدال بگیرد.
1398/10/14
22:01:58
5.0 از 5
4534
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد