انجمن گلف NCGU

اعزام 4 وزنه بردار معلول به نیجریه

اعزام 4 وزنه بردار معلول به نیجریه

به گزارش انجمن گلف چهار وزنه بردار معلول جهت شركت در آخرین مرحله مسابقات كسب سهمیه بازیهای پارالمپیك توكیو بهمن ماه راهی نیجریه می شوند.


محمدرضا میرشفیعی در گفتگو با ایسنا، اضافه كرد: با عنایت به این كه آخرین مرحله مسابقات كسب سهمیه پارالمپیك توكیو بهمن ماه در نیجریه و همینطور فروردین در امارات برگزار می گردد و كشور نیجریه تنها هزینه ی ۴ ورزشكار را جهت شركت در این مسابقات پرداخت می كند، قرار بر این شد روح الله رستمی، حامد صلحی پور، نادر مرادی و امیر جعفری را به این مسابقات اعزام نماییم. البته این وزنه برداران در نیجریه محك می خورند و باردیگر تمام وزنه برداران در مسابقات بین المللی امارات جهت شركت در آخرین مرحله كسب سهمیه شركت خواهند كرد.
وی با اشاره به برگزاری ششمین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری از روز سه شنبه نهم دی در محل فدراسیون جانبازان و معلولان تصریح كرد: ششمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری معلولان با حضور نادر مرادی، امیر جعفری، سید حامد صلحی پور، روح الله رستمی، سامان رضی، منصور پورمیرزایی، علی اكبر قریب شی و سیامند رحمان با مربیگری احمد دلجوان از روز سه شنبه نهم دی در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار می گردد و تا بیست و نهم دی ادامه خواهد داشت.
سرپرست انجمن وزنه برداری معلولان به برگزاری مسابقات قهرمانی كشور از ۲۲ تا ۲۴ دی در بخش مردان و ۲۶ تا ۲۷ دی در بخش زنان اشاره نمود و اضافه كرد: در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی كشور، ملی پوشان وزنه برداری هم روز ۲۴ دی با حضور نمایندگان IPC در انتخابی تیم ملی و ركوردگیری شركت می كنند تا وضعیت آنها از نظر ركوردی برای حضور در بازیهای پارالمپیك توكیو مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد.
میرشفیعی در انتها اظهار داشت: كسب مجوز تنها شرط حضور در بازیهای پارالمپیك توكیو نیست ازاین رو وزنه بردارانی كه در ۳ مرحله مسابقات كسب سهمیه موفق به دریافت مجوز ورودی بازیهای پارالمپیك توكیو شدند هیچ ضمانتی برای اعزام آنها وجود ندارد و وضعیت وزنه برداران اعزامی پس از شركت در مسابقات بین المللی امارات كه فروردین در دبی برگزار می شود، مشخص خواهد شد.
1398/10/09
13:45:13
5.0 از 5
4669
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد