انجمن گلف NCGU
تجلیل از پژوهشگران و بزرگان پزشكی ورزشی

نوروزی به مراسم تجلیل نرفت

نوروزی به مراسم تجلیل نرفت

انجمن گلف: مراسم تجلیل از پژوهشگران و بزرگان پزشكی ورزشی اجرا شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، همایش تجلیل از پژوهشگران و بزرگان پزشكی ورزشی با حضور مهدی علی نژاد سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش، كیكاوس سعیدی سرپرست دبیركلی كمیته ملی المپیك و سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی در آكادمی ملی المپیك انجام شد.
در این مراسم از روسای قبلی فدراسیون پزشكی ورزشی، بنیانگذاران و پیشكسوتان پزشكی وررشی و صاحبان كرسی های بین المللی تجلیل شد.
خانواده مرحوم پوركاظمی هم در این مراسم حضور داشتند.
غلامرضا نوروزی رئیس پیشین فدراسیون در این مراسم غایب بود. رضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك به سبب داشتن كلاس دانشگاهی در این مراسم حضور نداشت.
مهدی علی نژاد سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جمشید تقی زاده معاون پارلمانی وزارت ورزش نیز با تاخیر به مراسم اضافه شدند.
علی نژاد در این مراسم اظهار داشت: همیشه در موفقیت های ورزش جامعه ورزشی هم نقش داشته است اما مغفول مانده اند. مجموعه پزشكی ورزشی ایران یكی از بهترین ها بوده است. چند ماه دیگر المپیك را پیش رو داریم و پزشكان نقش ویژه ای می توانند داشته باشند مانند مصدومیتی كه برای حسن یزدانی پیش آمد. رسیدگی به حسن یزدانی نشان داد پشتیبانی خوبی از ورزشكاران می شود.
او افزود: شرایطمان در كسب كرسی پزشكی ورزشی در آسیا بد نیست اما باز هم باید توجه بیشتری به آن داشته باشیم. برای نخستین بار معاون قهرمانی وزارت ورزش یك پزشك است و باید از آن استفاده نمائیم.

در ادامه مراسم كلیپی از كارهای مرحوم لطفعلی پوركاظمی پخش گردید.

كیكاوس سعیدی سرپرست دبیر كلی كمیته ملی نیز بیان كرد: برخی از پزشكان مسئولیتهای كلیدی در ورزش را بر عهده دارند. یكی از موضوعاتی كه موجب خدمت به ورزشكاران شده است، بخش خدمات است و مقدار زیادی از دغدغه های ورزشكاران را برطرف كرد. از تلاشهای بسیار باارزش كه در سالهای زیاد نسبت به ورزش ایران داشتید تشكر می كنم. در آستانه المپیك هستیم و كمتر از ۷ ماه به المپیك ۲۰۲۰ مانده و امیدوارم كاروان خوب و كیفی را اعزام نماییم. وضعیت قهرمانان و فدراسیون ها رصد می شود. نقش برجسته حوزه پزشكی ورزشی بر كسی پوشیده نیست. امیدوارم با همت كمیته های پزشكی كه وظیفه مهمی را پیش رو دارند، برای ارتقای آمادگی ورزشكاران تلاش نماییم.
منبع:

1398/10/04
14:51:04
5.0 از 5
4529
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تیم , خدمات
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد