انجمن گلف NCGU
علی نژاد:

حقوق ورزشكاران المپیكی پیش از اختتام سال پرداخت می شود

حقوق ورزشكاران المپیكی پیش از اختتام سال پرداخت می شود

به گزارش انجمن گلف معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان بعد از نشست ستاد عالی بازیهای المپیك اظهار داشت: بخشنامه نحوه پرداخت حقوق به ورزشكاران المپیكی امروز به تصویب ستاد رسید و بزودی عملیاتی می شود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی علی نژاد اظهار داشت: یكی از موضوعات خیلی مهمی كه امروز به تصویب ستاد رسید بخشنامه نحوه پرداخت حقوق به ورزشكاران المپیكی بود كه بنا بود از تیر ماه به مدت یك سال به كسانی كه سهمیه المپیك می گیرند پرداخت گردد.
معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان افزود: امروز این بخشنامه به تصویب نهایی ستاد رسید و بزودی عملیاتی خواهد شد. حتما تا پیش از اختتام سال پرداخت ها انجام می شود چونكه درباب منابع مالی مشكلی نداشتیم و فقط منتظر تصویب بخشنامه بودیم.
وی ادامه داد: در این نشست كه به ریاست وزیر ورزش و حضور صالحی امیری انجام شد توضیحات خوبی را از فدراسیون نابینابیان درباب روند كسب سهمیه و نیازهای این فدراسیون شنیدیم. همین طور دیدگاه های كمیته ملی پارالمپیك از جانب آقای خسروی وفا ارائه شد.
علی نژاد افزود: ریاست فدراسیون تیراندازی هم به همراه اعضای كادر فنی در این جلسه حاضر شدند و درباب كسب شش سهمیه المپیك تا این لحظه و روند آماده سازی برای المپیك ۲۰۲۰ توكیو توضیحاتی دادند. ستاد عالی بازی های المپیك هم مصوبات خوبی را برای حمایت هرچه بیشتر از این دو فدراسیون برای حضور در المپیك و پارالمپیك داشت.
او درانتها اشاره كرد: در مورد فدراسیون تیراندازی بنا شد وزارتخانه هم برای ستاندن مجوزهای لازم از مراجع ذیربط جهت واردات سلاح و مهمات كمك نماید و هم برای تامین مهمات جهت تمرین بی دغدغه ورزشكاران منابع مالی ویژه برای این فدراسیون در نظر گرفته شود.
منبع:

1398/10/02
20:25:32
5.0 از 5
4691
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد