انجمن گلف NCGU
كاظمی پور:

حضور زن محجبه در زمینه بین المللی کم تر از مدال آوری نیست

حضور زن محجبه در زمینه بین المللی کم تر از مدال آوری نیست

به گزارش انجمن گلف، معاون توسعه امور ورزش بانوان وزارت ورزش اظهار داشت: حضور زن محجبه ایرانی در زمینه بین المللی خود نمادی از موفقیت در جبهه فرهنگی و معرفی زن مسلمان به دنیاست که این اتفاق کم از مدال آوری و سکو نیست.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مریم کاظمی پور در رابطه با حضورش برای رای دادن در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار نمود: امروز هم مردم بزرگوار و جامعه کشورمان فارغ از اینکه به کدام یک از کاندیداها رای می دهند پای صندوق های رای حضور پیدا کردند و به امر ولی امر خود لبیک گفتند؛ ان شاءالله برای ساختن ایرانی آباد، آزاد و مقتدر در سراسر دنیا رای به آزادی ایران دادند.
وی اظهار داشت: روز گذشته در اجلاس سران شانگهای صحنه ای از اقتدار ملی ایران را مشاهده کردیم. توقع مردم از رئیس جمهور آینده اینست که با قوت در داخل بر معیشت مردم و رفع سوالات ذهنی و گره های ذهنی جوانان بکوشد و در صحنه ی بین الملل هم اقتدار ملی ایران که چیزی جز افتخارآفرینی هایی که دیپلمات های سیاسی ما و نمایندگان ورزشی ما در دنیا رقم می زنند و جز آن چیزی که سردار مقاومت بعنوان یادگار و امانت به دست ملت ایران سپردند نیست. امیدوارم که در این دو صحنه رئیس جمهور منتخب مردم موفق باشند و رهروی از طریق رئیس جمهور شهید رییسی بطور قطع مسیر را برای این اعتلا و افتخار آفرینی برای رئیس جمهور آینده هموار کرده است. توقع ما اینست که رئیس جمهور بعدی ادامه دهنده راه رئیس جمهور شهیدمان باشد.
کاظمی پور در پاسخ به این پرسش که وضعیت بانوان را برای بازی های المپیک چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهار نمود: بیش ترین کسب سهمیه در این دوره توسط بانوان قهرمان اتفاق افتاد؛ حداقل در ۳ تا ۴ ردیف دیگر هم می توانستیم کسب سهمیه داشته باشیم. با تدبیری که برای ۴ سال آینده و بازی های آسیایی رخ می دهد بطور قطع ظرفیت ورزش بانوان برای حضور در زمینه المپیک و پارالمپیک بیش تر خواهد بود. ما در پارالمپیک به کیفی نگریی و در المپیک هم با این ارتقای کمی که نسبت به ادوار گذشته داشتیم اولا حرکت جدی را با این تعدادی که در زمینه ورزش قهرمانی بانوان اتفاق افتاده نشان دادیم، امیدوارم این اتفاقات در بازی های المپیک لس آنجلس و بازی های آسیایی آینده ادامه داشته باشد تا هم از نظر تعداد مدال ها و هم از لحاظ کمیت حضور بانوان بتوانیم حضور قابل ملاحظه ای را تثبیت و به منصه ظهور بگذاریم.
وی افزود: از نظر مدال آوری چیزی در قهرمانان نشان از ضعف یا کمبود نداریم با تدارکاتی که برای بانوان المپیکی دیده شده همان گونه که در جریان هستید تعداد زیادی از بانوان که موفق به کسب سهمیه شده اند در تورنمنت های برون مرزی و اردوهای مشترک حضور دارند. دختران قایقران و ندا شهسواری در رشته پینگ و پنگ و سایر رشته ها در اردوهای تدارکاتی خوبی حضور دارند. تمام تلاش وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک اینست تا حضور بانوان هم از لحاظ کمی و هم کیفی در سطح ترازی باشد که کسب موفقیت و همینطور سکو و مدال هم قابل پیشبینی باشد.
کاظمی پور در انتها اضافه کرد: در رابطه با حضور بانوان آن چیزی که در بیانات رهبر معظم انقلاب مشهود بود حضور زن محجبه ایرانی در زمینه بین المللی خود نمادی از موفقیت در جبهه فرهنگی و معرفی زن مسلمان به دنیاست که این اتفاق کم از مدال آوری و سکو نیست و ورزش قهرمانی را به مراتب بیش تر از آن چیزی که در مدال ها و سکو وجود دارد به دنیا ابلاغ خواهد نمود.
منبع:

1403/04/15
18:26:10
0.0 از 5
64
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد