انجمن گلف NCGU
باقرزاده:

از علیرضا دبیر خواهش می كنم سالن شمشیربازی را پس دهد!

از علیرضا دبیر خواهش می كنم سالن شمشیربازی را پس دهد!

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون ششمیربازی اظهار داشت: برای شركت توسعه و تجهیز ثابت شد سالن آزادی متعلق به شمشیربازی است اما فعلا كشتی آنجا مستقر است.


فضل الله باقرزاده در گفتگو با ایسنا درباره جلسه با رئیس شركت توسعه و تجهیز برای پس گرفتن سالن شمشیربازی آزادی بیان كرد: جلسه خوبی با آقای كریمی داشتیم و او با سعه صدر برخورد كرد و برایش ثابت شد سالن آزادی متعلق به شمشیربازی است. اطلاعات لازم را نداشت و زمانی كه ما اسناد و مدارك را دادیم متوجه شد و مقرر است تصمیمات لازم گرفته شود.
باقرزاده در پاسخ به این پرسش كه سالن آزادی الان در اختیار كشتی است ازاین رو فعلا خبری از پس گرفتن آن خواهد بود؟ خاطرنشان كرد: فعلا فدراسیون كشتی آنجا مستقر است و هر زمان فدراسیون كشتی آنجا را ترك كند، سالن برپایه اسناد و مدارك به شمشیربازی تعلق می گیرد. همه در ورزش ایران می دانند كه سالن شمشیربازی كدام سالن است. من همین جا از آقای علیرضا دبیر خواهش می كنم سالن ما را پس بدهد(باخنده).
او افزود: برای المپیك ۲۰۱۲ قرار بود كشتی شش ماه آنجا مستقر شود و به شكلی سالن را قرض گرفتند تا تمرینات خویش را برای المپیك انجام دهند. مصوبات آن در شورایعالی معاونین موجود است اما دیگر سالن را پس ندادند و ما هم هر كاری كردیم زورمان به كشتی نرسید.
رئیس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به نتایج سابریست ها در سالهای اخیر اظهار داشت: ما با این شرایط چنین نتایجی می گیریم و مطمئن باشید اگر امكاناتمان بهتر بود، خیلی بهتر از این نتیجه می گرفتیم. چهار سهمیه المپیك می گیریم و شانس مدال المپیك هستیم و این را نه تنها من بلكه همه كارشناس های مطرح ورزش می گویند اما با این شرایط سالن ما مقرر است سر از جای دیگر در بیاورد.
او اضافه كرد: چند سال پیش كسی روی شمشیربازی حساب باز نمی كرد اما الان همه به من می گویند از سابر مدال می خواهند.
باقرزاده در مورد توجهی كه شمشیربازی احتیاج دارد هم اظهار داشت: من در حق ملی پوشان كوتاهی نمی كنم و از خودشان هم بپرسید از باقرزاده راضی هستند یا نه. تلاش می كنم تمام جوانب را در نظر بگیرم تا حداقل نیازهای آنها برطرف شود. ان شاءالله در توكیو هم مدال می گیریم تا مردم خوشحال شوند. البته من دیداری با آقای علی نژاد داشتم كه دیدار خیلی خوبی بود و به صورت عملی هم دارد از ما حمایت می شود. او با شور و شوق كارها را پیگیری می كند و این واقعا پرارزش است.
وی در مورد كوشش برای كسب سهمیه المپیك در اپه و فلوره هم تصریح كرد: مسابقات زون آسیا را اوایل سال آینده پیش رو داریم. در بخش مردان بهترین شمشیربازان اپه و فلوره و سه ششمیرباز خانم در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره به مسابقات اعزام می شوند. ما چندین انتخابی برگزار می نماییم و این انتخابی ها هم كامل تحت نظارت خودم خواهد بود تا حقی از هیچ كسی ضایع نشود.1398/09/30
13:58:03
5.0 از 5
4574
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد