انجمن گلف NCGU

بن بست ۳۰۰ میلیاردی در راه بازگشت قایدی به استقلال

بن بست ۳۰۰ میلیاردی در راه بازگشت قایدی به استقلال

به گزارش انجمن گلف، باشگاه استقلال اگر بخواهد مهدی قایدی را جذب نماید، باید چیزی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه کند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در ایام اخیر اخباری انتشار یافته که باشگاه استقلال به دنبال بازگرداندن مهدی قایدی به این تیم است ولی اکنون مشخص شده هزینه بالای نهایی شدن این انتقال، مانع از بازگشت قایدی شده است.

در این زمینه خبرنگار ایسنا کسب اطلاع کرد که دستمزد فصل گذشته قایدی یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار بوده، در نتیجه حالا اگر استقلالی ها بخواهند او را جذب کنند باید دستمزدی در حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به او پرداخت کنند. از سوی دیگر باشگاه شباب الاهلی که قایدی تحت قراردادش است، برای صدور رضایت نامه این بازیکن ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار پول درخواست کرده است. این یعنی استقلالی ها عملا باید پنج میلیون دلار برای جذب قایدی هزینه کنند و اگر این عدد را با نرخ دلار روز محاسبه نماییم، استقلال باید بیشتر از ۳۰۰ میلیارد تومان برای این انتقال بپردازد.

با توجه به سقف بودجه ۴۲۵ میلیارد تومانی باشگاه استقلال، اگر این باشگاه بخواهد قایدی را با رقم ۳۰۰ میلیاردی جذب نماید، یعنی باید حدود ۶۷ درصد بودجه خویش را صرف جذب یک بازیکن کند. بنابراین نهایی شدن انتقال قایدی به استقلال بعید به نظر می آید.

منبع:

1403/04/13
10:19:18
0.0 از 5
76
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد