انجمن گلف NCGU
اینچه درگاهی:

درخواست مجوز ورزشکاران در هانگژو را می دهم

درخواست مجوز ورزشکاران در هانگژو را می دهم

به گزارش انجمن گلف، تسنیم نوشت: رئیس سابق فدراسیون ژیمناستیک اعلام نمود که درخواست مجوز ورزشکاران در بازی های آسیایی هانگژو را خواهد داد.


زهرا اینچه درگاهی رئیس سابق فدراسیون ظهر امروز (یکشنبه) در محل کمیته ملی المپیک حضور یافت تا با مناف هاشمی دبیرکل این کمیته دیدار و گفتگو کند. محور اصلی این نشست پیرامون صدور لایسنس بعضی از ژیمناست های اعزامی به بازی های آسیایی است.
زهرا اینچه درگاهی رئیس سابق فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: جلسات سازنده ای با متولیان ورزش با رویکرد حل مشکلات داشتیم. با عنایت به این که به نتیجه نرسیدیم و بازی های آسیایی در راه می باشد، مایل هستم بچه هایی که از 6 سال قبل و ریاست خودم جزو اهداف ما برای کسب مدال بودند و امروز روز به ثمر رسیدن است، حمایت شوند. انتخابات به علت تخلفات و مجمع غیرقانونی باطل است. این دوره بلاتکلیفی که انشالله بزودی حل می شود و همزمان با بازی ها بود تصمیم گرفتم به دور از حاشیه ها و جنجال ها به کمیته بیایم و اعلام کردم لایسنس بچه ها را درخواست می دهم. امیدوارم انتخابات برگزار و فدراسیون فعالیت سازنده خویش را آغاز کند.
رئیس سابق فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: امیدوارم هرچه سریع تر مشکلات ژیمناستیک حل و انتخابات تجدید شود و نفر قانونی هر کسی که می خواهد باشد، انتخاب گردد و فدراسیون رنگ و بوی فعالیت و سازندگی بگیرد. امیدوارم نفرات اعزامی برای بار اول سکوی افتخار را برای ژیمناستیک ایران تعریف کنند. ما شانس مدال داریم، آن هم از نوع خوش رنگ.
وی در واکنش به صحبت های روز گذشته عابد حقدادی رئیس فدراسیون ژیمناستیک پیرامون این که هنوز فدراسیون جهانی برای باطل بودن انتخابات پاسخی نداده و این که انتخابات اسفند ماه هم با اساسنامه مورد تایید فدراسیون جهانی برگزار شده، اظهار داشت: اگر حقدادی تعریف درستی از اساسنامه و قانون داشت، ما امروز این شرایط را نداشتیم. او اگر جوانمرد هستند، باید در مجمع و همراه با خانواده ژیمناستیک مطرح کند. البته او از خانواده ما نیست، چون ژیمناست نبوده و تجربه و شناختی در این عرصه ندارد، اما اگر می خواهد احساس همدلی کند، روزی که 23 نفر بیرون آمدند و 3 نفر هم در حیاط ای

258 258منبع:

1402/06/26
14:24:34
0.0 از 5
289
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , دیدار
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد