انجمن گلف NCGU

2 یاغی دیگر هم بازگشتند!

2 یاغی دیگر هم بازگشتند!

انجمن گلف: از هشت بازیکن تیم ملی واترپلو که از همراهی تیم ملی بمنظور حضور در بازی های آسیایی انصراف دادند، شش نفر با تغییر نظر خود به جمع ملی پوشان بازگشتند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مدتی پیش از طرف یکی از بازیکنان تیم ملی واترپلوی ایران اطلاعیه ای منتشر گردید که نام هشت ملی پوش واترپلوی ایران در آن به چشم می خورد.

در آن بیانیه اعلام شده بود که ارشیا الماسی، حامد ملک خانبانان، پیمان اسدی، سهیل رستمیان، امین قویدل، امیرحسین کیهانی، مهدی یزدانخواه، امیر حسین رهبر باتوجه به فراهم نبودن شرایط از همراهی تیم ملی در بازی های آسیایی انصراف می دهند.

زمان چندانی نگذشت اما بعد از انصراف هشت ملی پوش واترپلوی ایران از حضور در بازی های آسیایی، چهار بازیکن با تغییر نظر خود به جمع تیم ملی اضافه شدند. ارشیا الماسی، مهدی یزدانخواه، امیر حسین رهبر و امین قویدل چهار ملی پوشی بودند که به جمع تیم ملی واترپلوی ایران پیوستند تا تمرینات خودرا دنبال کنند.

این پایان ماجرا نیست و بتازگی دو بازیکن دیگر به اسامی پیمان اسدی و سهیل رستمیان با تغییر نظر خود به جمع ملی پوشان واترپلو ایران اضافه شدند تا در بازی های آسیایی حضور داشته باشند.

ملک خانبانان به عنوان کاپیتان تیم ملی واترپلو و امیرحسین کیهانی دو بازیکنی هستند که هنوز تصمیمی به بازگشت ندارند و حضور آنها در تیم ملی بمنظور شرکت در بازی های آسیایی مشخص نیست؛ در صورتیکه هر دوی آنها سابقه همراهی تیم ملی در بازی های آسیایی دوره قبل و کسب مقام سومی این مسابقات را در کارنامه دارند. در عین حال معین نیست که در صورت تصمیم گیری آنها در خصوص بازگشت به جمع ملی پوشان آیا کادر فنی حاضر به قبول تصمیم این دو بازیکن خواهد بود یا خیر؟

مربی صربستانی و تیم ب صربستان در تهران

فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو بتازگی تصمیم گرفت تا دژان میلاکوویچ را نیز به عنوان مدیر فنی به جمع تیم ملی واترپلو بمنظور حضور قدرتمند در بازی های آسیایی هانگژو اضافه کند و این مربی صربستانی از ششم جولای (۱۵ تیر) به تهران می آید. این مربی ابتدا تا پایان بازی های آسیایی با دژان میلاکوویچ قرارداد خواهیم بست و در صورت مثبت بودن عملکرد و ارزیابی های انجام شده از طرف کمیته فنی فدراسیون، بعد از بازی های آسیایی نیز بمنظور کسب سهیمه المپیک، قرارداد بلندمدتی با وی به امضا خواهد رسید.

تیم ب صربستان نیز هفته آتی بمنظور برگزاری اردوی مشترک و دیدار تدارکی با تیم ملی واترپلو به ایران می آید تا به بهبود وضعیت کیفی تیم ملی کمک نماید. همین طور مقرر است تا پیش از بازی های آسیای هانگژو تیم ملی واترپلو نیز به صربستان خواهد رفت تا ضمن حضور در اردوی آماده سازی در صورت امکان در مسابقه تدارکاتی نیز شرکت نماید.

منبع:

1402/04/16
13:37:40
0.0 از 5
401
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد