انجمن گلف NCGU
روایت روز،

تغییر بزرگ روی نیمکت پرسپولیس و حاشیه جدید ۱۵۰ میلیاردی!

تغییر بزرگ روی نیمکت پرسپولیس و حاشیه جدید ۱۵۰ میلیاردی!

به گزارش انجمن گلف، ورزش ایران و جهان امروز با اتفاقات و مسائل مختلفی همراه بود که گزیده آنها در این گزارش آمده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، با عنایت به حساسیت جدول رده بندی لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۳، رقابت ایران و فرانسه در هفته دوم حساس دنبال خواهد شد. مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت های ۲۰۲۳ با حضور ۱۶ تیم کار خویش را در هفته سوم این مسابقات دنبال خواهد نمود. کانادا، آمریکا، آرژانتین، ایتالیا، کوبا، آلمان، هلند، برزیل، ژاپن، فرانسه، چین، ایران، لهستان، صربستان، بلغارستان و اسلوونی تیم هایی هستند که در گروه مردان به مصاف هم خواهند رفت. هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت های ۲۰۲۳ از ۱۳ تا ۱۹ تیرماه با ۳۲ مسابقه در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین پیگیری می شود تا چهره هفت تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند. لهستان بعنوان میزبان حضورش در مرحله نهایی قطعی است.

نیمار بازهم جنجال ساز شد؛ این دفعه در کلوپ شبانه

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در یک کلوپ شبانه در ریودوژانیرو با یک فرد درگیری لفظی و بدنی پیدا کرد که منجر به دخالت پلیس شد. به نظر می آید که جنجال سازی ها و دردسرهای زندگی شخصی نیمار پایان ندارد. این دفعه ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در یک کلوپ شبانه در ریودوژانیرو جنجال ساز شد و با یک فرد ناشناس درگیری لفظی پیدا کرد. سپس آنها به طرف هم حمله ور شدند و در نهایت هم با حضور پلیس این درگیری به پایان رسید. این برای چندمین بار است که این بازیکن برزیلی در کلوپ های شبانه جنجال ساز ظاهر می شود و به نظر می آید که زندگی شخصی او همچنان آبستن حوادث زیادی است.

حضور نادری در استقلال منتفی شد

حضور مدافع پیشین استقلال در این تیم منتفی شد. نادری که گفته می شد شاید در این فصل باردیگر به استقلال ملحق شود ظاهرا در فهرست خرید آبی پوشان قرار ندارد تا پروژه حضور باردیگر وی بسته شود.

کیانوش رستمی از احساسات مردم استفاده می کند

سرمربی تیم ملی وزنه برداری اظهار داشت: به هیچ وجه زیر بار این که با فشار بخواهند نظرم را تغییر دهند، نخواهم رفت و از نظر من همه چیز تمام شده است. نواب نصیرشلال قهرمان المپیک لندن، دست به یک کار بزرگ زد و تصمیم گرفت فارغ از نام و عنوان کیانوش رستمی، طبق اصول و قوانینی که گذاشته بود، جلو برود. نصیرشلال از ابتدا اعلام نموده بود کسانی که در رکوردگیری شرکت نمی کنند، به مسابقات اعزام نمی شوند. نخستین ترکش این تصمیم به کیانوش رستمی برخورد کرد. رستمی یک ساعت مانده به رکوردگیری تیم ملی به سرمربی اعلام نمود که در رکوردگیری وزنه نمی زند اما این مساله مورد قبول سرمربی قرار نگرفت. ازاین رو نصیرشلال نام رستمی را در فهرست ۱۲ نفره خود برای مسابقات جهانی رد نکرد.

پاسخ رحمتی به ادعای مایلی کهن

سرمربی نساجی در واکنش به اظهارات مایلی کهن در خصوص این که او با سفارش قلعه نویی سرمربی نساجی شده اظهار داشت: تلاش کردم همیشه نان بازوهایم را بخورم. تا وقتی که بتوانم کمک کنم، کار می کنم. روزی هم نتوانم کمک کنم با یک خداحافظی همه را خوشحال می کنم. مهدی رحمتی، سرمربی نساجی در حاشیه تمرین عصر امروز این تیم اظهار نمود: شرایط ما و حال بازیکنان با دیدن تماشاگران نساجی خوب بود. مردم هم حال خوبی از دیدن تیم شان داشتند و شرایط عالی بود. نخستین حُسن تماشاگران، افزایش حس مسئولیت پذیری ماست و آنها مسئولیت ما را بیشتر می کنند. نساجی متعلق به مردم قائمشهر است و هواداران، این تیم را عاشقانه دوست دارند. تلاش می نماییم تمام انرژی خودمان را بگذاریم تا آن چه که شایسته مردم قائمشهر است، به آنها عرضه نماییم.

ترکیب ایران در هفته سوم لیگ ملتها

۱۴ بازیکن تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته سوم لیگ ملت ها ۲۰۲۳ معرفی گشتند. هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت ها ۲۰۲۳ از ۱۳ تا ۱۹ تیرماه با ۳۲ مسابقه در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین پیگیری می شود تا هفت تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند. لهستان بعنوان میزبان حضورش در مرحله نهایی قطعی شده است. تیم ملی والیبال ایران هم که پنجمین حضورش را در این رقابت ها تجربه می کند با ۱۴ بازیکن در هفته سوم به مصاف حریفان خواهد رفت.

دفاع تمام قد از کاپیتان سابق استقلال

مربی سابق استقلال از عملکرد کاپیتان فصل گذشته این تیم دفاع کرد. با اتمام فصل جاری و روی کار آمدن جواد نکونام بعنوان سرمربی جدید استقلال به جای ریکاردو ساپینتو، جدایی سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال از این تیم حتمی شد و او پس از حدود ۱۰ سال در تیمی غیر از استقلال به میدان می رود. در همین حال آبی ها مذاکراتی با علیرضا بیرانوند داشته اند و با پیشنهادی اغواکننده به دنبال جذب این دروازه بان تیم ملی هستند.

رونمایی الاتحاد از سومین خرید سرشناس

باشگاه الاتحاد عربستان پس از جذب کریم بنزما و انگولو کانته این دفعه با فیلیپه ژوتا قرارداد امضا کرد. الاتحاد فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشت و توانست عنوان قهرمانی را در لیگ عربستان پس از سال ها به دست آورد. این تیم که به دنبال حضوری قدرتمندانه تر در فصل بعد بخصوص در لیگ قهرمانان آسیا است، از سومین خرید سرشناس خود در تابستان سالجاری رونمایی نمود. فیلیپه ژوتا ستاره پرتغالی سلتیک اسکاتلند با قراردادی سه ساله رسما به الاتحاد پیوست. این بازیکن ۲۴ ساله پیش از پیوستن به سلتیک در بنفیکا بازی می کرد و ۹ عنوان قهرمانی در سطح ملی و باشگاهی در کارنامه دارد.

پرسپولیس با کریم باقری تمدید نمی کند

مدیرعامل پرسپولیس اعلام نمود که قرارداد کریم باقری تمام شده و سیدجلال حسینی جای این مربی را در کادرفنی پرسپولیس پر می کند. کریم باقری یکی از کسانی است که از قراردادش با باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده و طی روزهای گذشته این باشگاه هیچ تماسی با کریم باقری برای تمدید قراردادش برای فصل آینده نگرفته بود. پس از گذشت چندین روز از شروع فصل نقل وانتقالات، حالا رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس در رابطه با ماندن یا جدایی کریم باقری از پرسپولیس اظهار داشت: آقای باقری اصلا قرارداد ندارد. نظر این بود که با عنایت به این که تا سال گذشته سیدجلال حسینی به دلیل نداشتن مدرک مربیگری نمنی توانست روی نیمکت تیم بنشیند، از جلال حسینی روی نیمکت استفاده نماییم و از کریم باقری در جای دیگری استفاده نماییم. اگر قرار باشد از همه کاپیتان ها روی نیمکت تیم استفاده نماییم، باید دو کاپیتان جدید را هم این فصل استفاده نماییم.

سجادی: صندوق پشتیبانی از پیشکسوتان پولی به پرسپولیس نداده است

وزیر ورزش و جوانان پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومان از حساب صندوق پشتیبانی از قهرمانان و پیشکسوتان به باشگاه پرسپولیس را تکذیب نمود. حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در رابطه با واریز ۱۵۰ میلیارد تومان از حساب صندوق پشتیبانی از قهرمانان و پیشکسوتان به حساب پرسپولیس جهت کمک به این باشگاه، اظهار نمود: اصلا چنین پولی در حساب صندوق نبوده و نیست و این مورد را تکذیب می کنم. دلیلی ندارد چنین پولی پرداخت گردد.
1402/04/14
13:31:33
0.0 از 5
385
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد