انجمن گلف NCGU

حضور ۴ کاندیدا در انتخابات فدراسیون بوکس

حضور ۴ کاندیدا در انتخابات فدراسیون بوکس

به گزارش انجمن گلف، مدیرکل امور مشترک فدراسیونهای ورزشی وزارت ورزش و جوانان از تایید صلاحیت 4 کاندیدای بوکس جهت شرکت در مجمع انتخابات آگاهی داد.


آرش فرهادیان در گفت و گو با ایسنا از روح الله حسینی، ناصر طالبی، سیامک صالحی و محمد ستارپور به عنوان کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات فدراسیون بوکس نام برد و درباره ی زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون اظهار داشت: بر طبق دستورالعمل، هیات رییسه فدراسیون باید تاریخ پیشنهادی را به وزارت ورزش اعلام نماید تا با هماهنگی فدراسیون تاریخ نهایی را برای برگزاری انتخابات اعلام نماییم.
وی همین طور درباب شکایت یکی از کاندیداهای دوچرخه سواری از وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: دراین زمینه دیوان عدالت رای صادر کرد که بعد از پیگیری اداره کل حقوقی وزارت ورزش و جوانان مساله حل شد و مشکل خاصی وجود ندارد.
مدیرکل امور مشترک فدراسیونهای ورزشی وزارت ورزش در آخر همین طور از برگزاری جلسه تجدید نظر کاندیداهای فدراسیون سوارکاری و بیماریهای خاص جهت شرکت در انتخابات آگاهی داد و اضافه کرد: هم اکنون تاریخ برگزاری انتخابات بدمینتون و بولینگ و بیلیارد نهایی شده و تاریخ برگزاری انتخابات سایر فدراسیونها طی روزهای آینده مشخص خواهد شد.1402/03/03
14:42:11
0.0 از 5
406
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد