انجمن گلف NCGU
شاهین ایزدیار:

در 4 ماده سهمیه مسابقات جهانی انگلیس را گرفتم

در 4 ماده سهمیه مسابقات جهانی انگلیس را گرفتم

انجمن گلف: به گزارش انجمن گلف، پرمدال ترین شناگر ایران در جاکارتا از کسب 3 سهمیه مسابقات جهانی انگلیس در رقابت های قهرمانی کشور پاراشنا آگاهی داد و اظهار داشت: هدفم کسب سهمیه پارالمپیک پاریس در جهانی انگلیس و حضوری پررنگ تر در هانگژو نسبت به جاکارتا است.


شاهین ایزدیار در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکردش در مسابقات پاراشنای قهرمانی کشور، اظهار داشت: در این رقابتها در ۳ ماده ۵۰ متر کرال سینه، ۱۰۰ متر کرال پشت و ۲۰۰ متر مختلط انفرادی شنا کردم که در ۵۰ متر کرال سینه و ۲۰۰ متر مختلط انفرادی توانستم رکورد جدیدی به ثبت برسانم و سهمیه مسابقات جهانی انگلیس را کسب کنم. البته قبل از این در ۱۰۰ متر قورباغه نیز سهمیه مسابقات جهانی را در ایتالیا کسب کرده بودم.
وی همین طور با اشاره به ثبت رکورد جدیدی در ۲۰۰ متر مختلط انفرادی پس از ۶ سال در مسابقات قهرمانی کشور، اظهار داشت: ۲۰۰ متر مختلط انفرادی سنگین ترین ماده شنا است که رکوردشکنی در این ماده به آسانی امکانپذیر نیست. در مسابقات قهرمانی کشور پس از ۶ سال توانستم باردیگر رکورد این ماده را ۹ صدم ثانیه نسبت به قبل ارتقاء دهم و در کلاس S۱۰ به نام خود ثبت کنم که افتخار بزرگی برای من بود.
پرمدال ترین شناگر ایران در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا در ارزیابی از سطح مسابقات قهرمانی کشور، اضافه کرد: هر چند در این مسابقات رکوردهای زیادی توسط شناگران جابجا شد اما متاسفانه فقط در حد ملی بود و هیچ شناگری موفق نشد رنکینگ آسیا را که کمیته ملی پارالمپیک برای شناگران از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳ در نظر گرفته بود را جابجا کند. حتی تعداد شناگران نیز نسبت به سال قبل کاهش پیدا کرده بود.
ایزدیار افزود: هم اکنون در ۴ ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی، ۵۰ متر کرال سینه، ۱۰۰ متر کرال پشت و ۱۰۰ متر قورباغه رنکینگ یک آسیا هستم و تلاشم بر این است که در مسابقات جهانی منچستر انگلیس که مردادماه برگزار می گردد سهمیه پارالمپیک پاریس را در این ماده ها کسب کنم.
او در آخر درباره ی برنامه آینده خود اظهار داشت: پس از چند روز استراحت تمرینات خودرا جهت شرکت در مسابقات جهانی انگلیس شروع خواهم کرد و پس از موفقیت در این مسابقات هدف بعدی بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین است. اهتمام دارم حضوری پررنگ تر و به نتایجی بهتر از جاکارتا در هانگژو دست پیدا کنم.
منبع:

1402/02/31
01:58:28
0.0 از 5
330
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد