انجمن گلف NCGU

همكاری مشترك سازمان ورزش شهرداری با مدیر كل تربیت بدنی وزارت علوم

همكاری مشترك سازمان ورزش شهرداری با مدیر كل تربیت بدنی وزارت علوم

به گزارش انجمن گلف در نشست مشترك سازمان ورزش با مدیر كل تربیت بدنی وزارت علوم، زمینه برای آغاز همكاریهای مشترك و استفاده از تمام ظرفیت های شهری برای توسعه ورزش همگانی بین اقشار مختلف عنوان شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، با حضور "محمدحسین علیزاده "مدیر كل تربیت بدنی وزارت علوم، در دفتر "مجید رباطی" سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران، زمینه برای آغاز همكاریهای مشترك و استفاده از همه ی ظرفیت های شهری برای توسعه ورزش همگانی بین اقشار مختلف، فراهم گردید.
در ابتدای این دیدار، رباطی ضمن اشاره ای كوتاه به فعالیتهای سازمان متبوع خود، از یكپارچه سازی ورزش همگانی در تهران بعنوان یك لزوم یاد كرد و اظهار داشت: بدون شك؛ ورزش یكی از مهم ترین ابزارها برای ایجاد سلامت و نشاط در جامعه است. بر این اساس ما وظیفه داریم از تمام امكانات به منظور فراگیر كردن آن و تشویق مردم به حضور در عرصه های ورزشی استفاده نماییم. این موضوعی است كه مقام معظم رهبری هم به آن تاكید ویژه دارند و در دیداری كوتاه كه با ایشان داشتم، با بیان این رهنمود كه: " ورزش را در همه ی فضاها رونق دهید" از اهمیت این مساله پرده برداشتند.
وی ادامه داد: هم اكنون به علت عدم وجود مدیریت یكپارچه شهری، تعامل دستگاه های مختلف، ضروری می باشد. ما در همین راستا پیشنهاد تشكیل كمیته ای با حضور نهادهای مختلف همچون آموزش و پرورش، وزارت علوم، بسیج، سپاه و... را عرضه كرده و با احصای سرانه های ورزشی از جانب همه ی دستگاه ها، آنرا پیگیری می نماییم.
رباطی در ادامه پیشنهاد یك همكاری مشترك همچون برگزاری لیگ دانشگاهی در رشته های پرطرفدار همچون شنا و فوتسال را عرضه داد كه با استقبال مدیر كل تربیت بدنی وزارت علوم مواجه گردید.
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران همینطور فقدان مطالعات علمی در زمینه ورزش محلات را صدمه ای جدی برای ورزش همگانی شهر تهران برشمرد و از مدیر كل تربیت بدنی وزارت علوم خواست تا در این حوزه به كمك ورزش شهروندی بیایند.
رباطی اظهار داشت: گسترش زیرساخت ها، بدون مطالعه ی كارشناسی، می تواند صدمه هایی به دنبال داشته باشد. واقعیت این است كه ما رویدادمحور شده ایم و برای جبران این نقیصه، به كمك های علمی از جانب جامعه دانشگاهی نیاز داریم.
علیزاده هم با تأیید اظهارات رباطی در بخش های مختلف، خاطرنشان كرد: ما می توانیم در زمینه های گوناگون تعامل و همكاری خوبی داشته باشیم و برنامه های مشترك و مفید زیادی را اجرا نماییم.
او در آخر اضافه كرد: در بخش ایستگاه های تندرستی كه مخاطبان فراوانی دارد، طرح هایی عرضه خواهیم داد تا كیفیت كار در ایستگاه ها افزایش یافته و صدمه های ناشی از بی اطلاعی شهروندان از چگونگی كار با دستگاه های پاركی به حداقل ممكن برسد و در مقابل خواهان ایجاد برنامه های مشترك با سازمان ورزش جهت استفاده از ظرفیت این نهاد شهری و ورزشی هستیم.1398/09/16
23:54:20
5.0 از 5
4520
تگهای خبر: تیم , دستگاه , دیدار , سلامت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد