انجمن گلف NCGU

انتخابات ژیمناستیک به دور دوم رفت

انتخابات ژیمناستیک به دور دوم رفت

انجمن گلف: انجمن گلف: مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک به دور دوم کشیده شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند با حضور پولادگر به عنوان نماینده وزارت ورزش و مهین فرهادی زاد به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک از ساعت ۱۰: ۴۰ شروع شد.
عابد حقدادی و حبیب نوظهوری و مقداد قلندرپور کاندیداهای تایید صلاحیت شده بودند که قلندرپور کنار کشید.
با وجود خروج ۲۱ نفر از اعضای حاضر در مجمع، انتخابات انجام شد و عابد حقدادی ۱۸ رای از مجموع ۴۹ آرا را گرفت و نوظهوری ۸ رای گرفت. با این حساب انتخابات به دور دوم رفت.
یوسف الطبا از سوریه نیز به عنوان نماینده فدراسیون جهانی در این مجمع حضور داشت و به سبب حضور نصف بعلاوه یک نفر اعضای حاضر در مجمع، اجازه برگزاری انتخابات را داد.
بیشتر بخوانید:
خروج اعضای مجمع فدراسیون ژیمناستیک

حاشیه های مجمع:
اعضا حاضر در مجمع با ۳۰ دقیقه تاخیر وارد سالن انتخابات شدند چون فهرست اعضای حاضر در مجمع اعلام نشده بود. پولادگر نیز با ۴۰ دقیقه تاخیر به مجمع آمد.
در اوایل این مجمع ۲۱ نفر از اعضای حاضر در مجمع به سبب رد صلاحیت زهرا اینچه درگاهی از مجمع خارج شدند و زمزمه هایی از لغو مجمع بوجود آمد.
خبرنگاران تا ساعت ۱۲: ۱۵ اجازه حضور در مجمع را نداشتند و در اواسط رای گیری به داخل مجمع آمدند.
تعداد اعضای حاضر در مجمع ۵۰ نفر بود. حدنصاب رسمیت ۳۴ نفر بود و ۴۹ نفر تعداد اعضای حاضر در مجمع بودند که ۲۶ رای اکثریت مطلق آرا است.
مهلت ریاست زهرا اینچه درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک ۱۹ تیر ۱۴۰۰ به انتها رسید و او پس از ۶ ماه با کش و قوس فراوان صندلی این فدراسیون را رها کرد و وزارت ورزش برای این فدراسیون سرپرست انتخاب نمود. حمید احمدی، زهره مرزوقی و عابد حقدادی سه سرپرستی بودند که در طول این مدت بر روی صندلی این فدراسیون تکیه زدند.
منبع:

1401/12/25
12:55:28
0.0 از 5
179
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد