انجمن گلف NCGU

عنوان سومی فرنگی کاران ناشنوا در قهرمانی آسیا

عنوان سومی فرنگی کاران ناشنوا در قهرمانی آسیا

انجمن گلف: در ادامه رقابت های کشتی فرنگی ناشنوایان در قرقیزستان، فرنگی کاران ایران با کسب 2 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز و جایگاه سومی به کار خود در قهرمانی آسیا پایان دادند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های کشتی فرنگی ناشنوایان قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان، تیم ملی ایران موفق به کسب ۹ مدال و جایگاه سومی شد.

دومین روز از رقابت های کشتی فرنگی ناشنوایان در پنج وزن انجام شد که صادق ابوالوفایی و شهاب رحیمی به مدال طلا، شیرزاد محکی و رضا اسماعیلی، مدال نقره و محمدمهدی خزایی به مدال برنز دست یافت.

بدین ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مجموع ۱۰ وزن به دو مدال طلا، چهار نقره و سه برنز دست یافت و در جدول مدالی بعد از قرقیزستان و قزاقستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

نتایج فرنگی کاران ایران در روز دوم به شرح زیر است.

در وزن ۶۰ کیلوگرم صادق ابوالوفایی در دور نخست مقابل حریف قرقیزستانی به پیروزی رسید و در ادامه رقابت های خود با برتری برابر کشتی گیر قزاقستان به مدال طلا دست یافت.

در ۶۷ کیلوگرم شهاب رحیمی در نخستین کشتی خود نماینده میزبان را شکست داد و در دور دوم نیز کشتی گیر قزاقستانی را شکست داد. رحیمی در کشتی فینال برابر حریف مغول پیروز شد و به مدال طلا دست یافت.

در ۷۷ کیلوگرم رضا اسماعیلی کشتی اول خودرا به حریف قزاقستانی واگذار کرد اما در ادامه فرنگی کار مغولستانی را شکست داد. او سپس با برتری برابر کشتی گیر میزبان به مدال نقره رسید.

در ۸۷ کیلوگرم شیرزاد محکی در نخستین کشتی نماینده قزاقستانی را شکست داد اما در ادامه رقابت را به نماینده قرقیزستان واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

در ۱۳۰ کیلوگرم نیز محمدمهدی خرایی با شکست برابر کشتی گیران قزاقستان و قرقیزستان به مدال برنز دست یافت.

با به انتها رسیدن رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، مسابقات کشتی آزاد از فردا (جمعه ۱۹ اسفند) شروع خواهد شد.
1401/12/19
10:56:11
0.0 از 5
180
تگهای خبر: پیروزی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد