انجمن گلف NCGU

مشکل عجیب حمل سلاح تیراندازان ایرانی در هند

مشکل عجیب حمل سلاح تیراندازان ایرانی در هند

به گزارش انجمن گلف، نایب رییس زنان فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: مشکل حمل سلاح از شهر دهلی به بوپال تنها مختص تیراندازان ایران نیست و این مشکل برای چند کشور دیگر هم وجود دارد.


کبری غیاثی در گفت و گو با ایسنا، در مورد اعزام تیم ملی تیراندازی به جام جهانی هند اظهار نمود: تلاش می شود که تیم ملی به این مسابقه اعزام شود. تیراندازان تا دهلی مشکلی ندارند. از دهلی به شهر محل مسابقه مشکل حمل سلاح وجود دارد. یعنی هواپیمایی هند برای پرواز از دهلی به بوپال اجازه حمل سلاح را نمی دهد.
نایب رییس زنان فدراسیون تیراندازی در ادامه اظهار داشت: ما از سمت سفارت، فدراسیون جهانی و کشور هند پیگیر هستیم و امیدواریم که این مشکل حل شود. همه شرایط فراهم است و امیدواریم تیم ملی بتواند در این مسابقات شرکت نماید.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا این مشکل تنها مختص تیم ملی ایران است، اظهار داشت: تا یکشنبه که من از مدیر تیم های ملی و روابط بین الملل جویا شدم انگار این مشکل برای چند کشور دیگر هم وجود دارد. درحال بررسی هستند. باید ببینیم آنجا زمینی میتوان سفر کرد تا مشکل حل شود یا نه.
ایشان در ادامه اظهار داشت: ۱۰ نفر به این مسابقات اعزام خواهند شد که ۵ خانم شامل گلنوش سبقت اللهی، هانیه رستمیان، الهه احمدی، نجمه خدمتی و فاطمه امینی و ۵ آقا اعزام خواهند شد. خانم طالبی بعنوان مربی تیم ملی تفنگ و آقای نصر همراه تیم ملی تپانچه زنان خواهند بود. زمان اعزام هم مقرر است ۲۶ اسفند باشد.
او در انتها اظهار داشت: تیراندازان حالا در اردو هستند و تمرین می کنند. خانم طالبی هم خیلی روی تیمش اعتقاد دارد و تلاش می کند که تیم اعزام شود. امیدواریم تیم مشکلش حل شود و در مسابقات جام جهانی هم نتایج خوبی کسب شود.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، سومین دوره مسابقات جام جهانی تیراندازی از ۲۹ اسفند تا ۱۱ فروردین به میزبانی هند برگزار می شود. جواد فروغی، محمد رسول عفتی، وحید گلخندان، هانیه رستمیان و گلنوش سبقت اللهی در قسمت تپانچه، الهه احمدی، نجمه خدمتی، فاطمه امینی، پوریا نوروزیان و امیرمحمد نکونام در قسمت تفنگ نفرات اعزامی به این مسابقات هستند.
منبع:

1401/12/16
13:55:28
0.0 از 5
176
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد